Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Z tego co wyczytalam z pierwszej strony to pies byl oryginalnie na wsi i pisalas, ze "To bardzo przyjacielski pies, kury mogą po nim chodzic", czyli nie jest to miejski pies trzymany w domu.
  2. A jaki macie tekst teraz ?? Ogolnie jak sie pisze tekst to trzeba sobie wyobrazic jakiego domu szukacie i pisac w tym kierunku. Znacie psa, to wiecie do kogo by najbardziej pasowal, czy do osoby z dziecmi, emeryta itp. do domu, do ogrodu etc.............jakie sa jego glowne zalety...... Podajcie mi tekst i mozemy pomyslec razem.
  3. Pieniadze ode mnie dojda dopiero za jakies 10 dni.
  4. Mam nadzieje, ze niedlugo bedzie zdjecie calej trojki w takiej przytulasnej pozie :):)
  5. Kobita co chciala ostatnio adoptowac Kojota, byla niezbyt zdecydowana, wiec narazie Tuptus moze bawic sie z Kojotem :):)
  6. Hm...........nie wiem czy jedno spotkanie z krowami sprawe zalatwia :):) Jak sie zna psa to mozna wiecej powiedziec. Ja np. wiem, ze moj pies moze sie polubic z kazdym zwierzeciem, to tylko kwestia czasu. Jezeli pies nie przejawia instyntkow lowieckich, badz agresywnych i wlasiciciele chca mu poswiecic czas to sprawa jest do zalatwienia. Jedyne zwierzeta co bym tak Mayi do konca nie ufala to cos malego i ruchliwego jak jaszczurka ( miala i Maya chciala ja gonic, moglaby uszkodzic, bo to jak zabawka tylko latajaca).
  7. A nasz Gacus podhalan kolega Tuptusia wlasnie pojechal do swojego domku :):)
  8. Gacus wyadoptowany w tempie ekspresowym :):) Nie wiem kto w tym palce maczal, ale ma sie to reke :):):loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  9. Jednym slowem Remik jest bardzo wybiorczy co gryzie :):) tylko psie miesko go interesuje :):)
  10. Mysle, ze samo ogloszenie tzn. jak jest napisane tez ma wplyw na ilosc telefonow. :cool3::cool3::cool3:
  11. Gacus zagladamy z Maya, ktora wlasnie wyjadla Szarotce :):) cwaniara :)
  12. Jezeli pani rezygnuje przy byle czym to lepiej zeby go nie brala, bo potem moze oddac. Jemu trzeba kogos kto naprawde chce psa. W koncu jak zaoferowalas, ze go przywieziesz to w czym problem; tylko w pani :eviltong::eviltong:
  13. Szarik ma wszystko co potrzeba, zeby znalezc dom:):) urode i super charakter :):)
  14. Karmelek - Slazowy Cukierek :):)
  15. [quote name='Malwi']nie nie .. ;p ja na kolanka biorę tylko Pele i nikogo innego ;p[/QUOTE] Malwi, nie wiadomo czy Pele jest tak chetny jak Jamor:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Jezeli chcesz miec jasna sprawe z Jamorem, to najlepiej zadzwno a nie gdybaj :):) ja tam lubie Jamora, bo facet jest konkretny. On po porstu myslal, ze pies natychmiast ma do Niego przyjechac, bo inaczej zostanie na ulicy. Zawsze jest mozliwosc, ze pies znajdzie pies staly w tempie przyspieszonym i DT nie bedzie potrzebny.
  17. Mialam wiele psow z kotami i zawsze w koncu sie dogadaly :):)
  18. Vulkan jest podhalanem to moze sie nadaje do pilnowania :):) chodzby z racji pokrewienstwa :):), ale oczywiscie musi miec bardzo dobre warunki :loveu::loveu::loveu:
  19. Widze, ze niektorzy nie moga zniesc nadmiaru meskich hormonow :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='jamor']Pele do bagaznika, ja na kolana.[/QUOTE] No tak Jamorowi sie cos nalezy :):) tez :):)
  21. Wyslalam pieniadze do kogos na Kibicka, jestem ciekawa czy juz doszly ???
  22. Moze ktos moglby go pooglaszac ?? ja nigdy tego nie robilam, moze znacie kogos kto wie jak sie to robi, ale pewnie wtedy trzeba sie przez pw odezwac.
×
×
  • Create New...