Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Czy corka plakala nad matka czy psem :roll::roll::roll:
  2. I jak sie sytuacja uklada :):)??
  3. Mnie tez Miska strasznie zal, a nie ma takiego miejsca co jest jak schron, ale ma dobre warunki ???
  4. [quote name='Helga&Ares']Emiś w drodze do cudnego dt[/QUOTE] Mam nadzieje, ze bedzie sprawozdanie :):)
  5. Jamor jest chyba dalej na szkoleniu(wraca chyba w ten weekend) a psami zajmuje sie zona, wiec on pewnie ma tam ograniczony dostep do netu, moze nie doczytal. Agnieszki nie znam, natomiast czytam watek Jamora i to bardzo dobry DT.
  6. Atos to teraz czas na ciebie i Baranka, bo Kumpel sie ztelnia a Talibek na rekonwalescencji :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Zorzyk ty masz straszne dlugi. :roll::roll::roll:
  8. Hm......facet widocznie nie byl psem w poprzednim wcieleniu :cool3::cool3::cool3: Misiek wybredny :p:p:p
  9. Chodzilo mi o to, czy dostala klatke albo cos w tym rodzaju co pies moze ogrzac wlasnym cialem.
  10. A jak dlugo on bedzie tam siedzial ??
  11. To moze on juz jest zdrowy ?? i Jamor go moze wziac, u Jamora zwalnia sie pare miejsc, pieski znalazly domki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
  12. [quote name='anawa']Dziękujemy za życzenia i kciuki. Trzymajcie baaaaaardzo mocno jutro po południu, żeby wszystko dobrze poszło :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Ja prosze o dokladne sprawozdanie (detaliczne) ze zdjeciami i wywiadem z Kumplem i wlascicielami :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  13. Grom wyrusza po dom :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='akrim']Szarotko a co Ty właściwie wykupiłaś?[/QUOTE] Wykupilam: pare zestawow, ze daje sie ogloszenie i kobita wstawia tyle a tyle. drugie to kobita na podstawie watku psa sama pisze ogloszenia i wstawia. Chcialam pomoc glownie jednemu psu, ale jak uslyszal co zrobilam to sie szybko wyadoptowal, nie lubi tloku ludzi klocacych sie o niego :cool3::cool3::cool3::cool3: Jak znajde te watki to wstawie.
  15. Przewaznie choroby skorne to bardziej problem slabego systemu imunologicznego.
  16. [quote name='Mal']Nie, leków już nie dostaje. Czasami jak się zadrapie gdzieś to go pryskam tylko tym aerozolem, żeby nie wdało się tam nic. Je dermanorm, bo nakupiłam sporo i jeszcze został, więc po co się ma zmarnować ;)[/QUOTE] A co mu bylo ? a jestes pewna, ze powinien jesc dermanorm ?
  17. Moze Gacek lubi czysta wode prosto z kranu :):)
  18. [quote name='Camara']trzymamy kciuki! hotelowy kumpel Gacek także kibicuje Kumplowi ;)[/QUOTE] Ja mysle, ze on sie wyadoptowal na mysl o tych wszystkich ogloszeniach, ktore ja wykupilam, tak sie biedak przestraszyl tych tlumow co go beda chcialy, ze postanowil zmienic adres :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Camara']Jeżeli nikt nie napisze tekstu, to ja skrobnę ale dopiero jutro w nocy... ale chyba i tak warto zaczekać na lepsze fotki? Jak będą zdjęcia to poprosimy naszą ekipię marketingową OP o naprodukowanie ogłoszeń ;) Helisa i Petitka mają już taką wprawę, jak szwaczki na taśmie :evil_lol:[/QUOTE] Camara i Ty przeciwko mnie :cool3::cool3:;););) Ale widze, ze wystarczy tylko sie odezwac a juz pomoc nadciaga. To ide oferowac moje ogloszenia innym pieskom, wykupilam chyba ok. 40 ogoloszen, moze wiecej, juz sie pogubilam :):) Jeden pies to sie wyadoptowal na mysl, ze ma miec te ogloszenia :razz::razz::razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Eh.......mysl pozytywnie, to przyciaga dobre wibracje :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...