Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja jak zwykle z offem. [URL="http://www.dogomania.192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
  2. Doczytałem. Zbieramy na zabiegi i przede wszystkim stałe. Będzie ciężko. Zobaczę które wątki są wzięte. Kilka offów na początek.
  3. Póki co zapisuję. Doczytam później. Najpierw Iksik.
  4. Dzięki majqa za zaproszenie. Zaraz doczytam.
  5. Rozumiem. Nie zauważyłem prędzej. Edit Uwielbiam Twoje edycje.
  6. Dzięki ilon_n za usunięcie mojego kontaktu z pierwszego. Mam tylko nadzieję, że trafi się domek z ogrodem. W bloku Ares może sobie nie poradzić i będzie potrzeba sporo pracy.
  7. Trzeba się zastanowić co z tą budą dla Rudzika?
  8. Wiem jak to jest. Ja przez ostatnie trzy tygodnie trzy razy próbowałem odejść z dogo przez problemy, ale wiem dzięki znajomym, że trzeba mieć siłę i wziąć się w garść. Dla Nich warto. Cięzko to idzie, ale jeśli nie my to nikt Im nie pomoże. Nie szukaj tekstu na siłę. Sam do Ciebie przyjdzie.
  9. Wątek zaznaczyłem. Mało krzepiące. Na pewno uda się Tobie napisać tekst. Znasz Sisi najlepiej. Napisz coś "od serca".
  10. Dziś to nie dam rady, ale jutro zacznę Jej robić ogłoszenia. Był gdzieś tekst i kontakt?
  11. Za dużo mam wątków. Jak się zajmę jakiś to potem ważne rzeczy mi uciekają. Postaram się to nadrobić.
  12. No to wspaniale. Czekamy w takim razie na zdjęcia jak tylko będzie okazja do odwiedzin. I przede wszystkim na telefony w sprawie Stefana.
  13. [quote name='Mefi']Miałkówek - jadąc z Torunia na Płock w miejscowości Nowy Duninów (przy takiej zatoczce) skręcasz w prawo na Gostynin, trzeba jechać cały czas prosto przez las, pierwsza miejscowość za lasem to Lucień. W Lucieniu trzeba skręcić w prawo (bardzo ostry zakręt tuż za składem węgla - takie zrujnowane budynki z murowanym ogrodzeniem) i dalej pojechać prosto koło lasu. Konkretne miejsce muszą już wskazać osoby, które tam były. [/QUOTE] Dzięki znalazłem. Trochę ponad 100 km i dwie godziny jazdy. Biorę się za pisanie pw.
  14. To niedobrze. Jak tylko wyjaśni mi się z jednym pieskiem. Zabiorę się za Bambaryłka.
  15. Był jeden telefon , ale to nie to. Potem opiszę rozmowę.
  16. Najpierw wolałbym aby była pewność czy zrobił jakieś postępy. Kto znajdzie czas i zabierze Go na spacer. Będzie wiadomo jak z tym chodzeniem na smyczy. Ewentualny przyszły domek powinien być przygotowany na takie niespodzianki.
  17. Na razie nie. Ja obiecałem je zrobić. Teraz będę miał czas.
  18. Poszukam na mapie. Teraz do pracy, a wieczorem zabiorę się za pisanie pw. Daleko, ale pomóc trzeba.
  19. Temat zaznaczyłem do poczytania, ale widzę, ze tu trzeba działać. Jak w ten weekend to biorę wolne. Tylko nie mam samochodu. Jak ktoś mnie zabierze to jadę. Roześlę po znajomych z Torunia. Gdzie to jest dokładnie? Edit Do osób z Łodzi też mogę napisać.
  20. Był problem z chodzeniem na smyczy. Nie wiem jak teraz. Jeśli nic się nie zmieniło Ares przestraszony będzie posikiwał pod siebie. Ja nie bywam już w schronisku to nie wiem jaka jest sytuacja. Mam nadzieję, że obecność innych psów w boksie trochę Mu pomogła.
  21. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś daje psu złudną nadzieję. To szukamy dalej dobrego domu.
  22. Mam nadzieję, że sobie poradzi jak poprzednio.
×
×
  • Create New...