Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję Donka5. Na razie przelałem 120 zł. Konto rozesłane.
  2. Jesteśmy ludźmi. Wszyscy popełniamy błędy. Uczmy się na nich. Żuczek Żegnaj Przyjacielu Psie
  3. Nie patrzyłem na daty. Z tą komórką dobry pomysł.
  4. Zaglądam. Cokolwiek się stało w ciągu dnia nie wnikam. Misio najważniejszy i zbieranie na Niego deklaracji.
  5. I jeszcze dwa. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/152/sonia6.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3563/sonia7.jpg[/IMG]
  6. Zabierałem się za te zdjęcia i zabierałem i się nie zabrałem. Zaraz wstawię. Edit Sonia [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3751/sonia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8333/sonia2b.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4507/sonia3n.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5205/sonia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8136/sonia5g.jpg[/IMG]
  7. Dziękuję za zaproszenie. Zapisuję sobie na razie.
  8. salibinka dziękuję. Zaglądaj. bzam za dwie godziny będę rozsyłał konto. Poinformowałem kilka osób, że szukasz książki.
  9. Dziękuję bzam. Nie wiem jak z książką. Nie mam i nie wiem czy ktoś na wątku ma. Ale wierzę, że znajdziesz i jak nie Dino to może inny psiak będzie miał bonus.
  10. Zajmę się niedługo kontami. Z wieści to mam taką, że Brysia mogłaby w sobotę przyjechać do mnie na stały DT. Transport byłby gratis. DT też ( karma i na szczepienia ). Potrzeba tylko szelek do transportu na wszelki wypadek. Następna taka okazja może być po Nowym Roku. Dziękuję dobremu duszkowi śledzącemu wątek. Dzięki emila_e za ogłoszenia. Jaką decyzję podejmujemy?
  11. Udało mi się dodzwonić, ale Arktyka nie mogła rozmawiać. Mam nadzieję, że wejdzie i napisze co u Sonii.
  12. Będę próbował sam zrobić plakat. Może mi się uda.
  13. Brat zapomniał się zapytać. Właśnie Mu przypomiałem. Przypomniał mi się jeszcze jeden kontakt. Napiszę maila jak znajdę.
  14. Nie udało mi się wczoraj porozmawiać z Arktyka. Dziś będę próbował.
  15. Wybaczcie. Wczoraj czyściłem komputer i poległem na posterunku. Doszło mi kilka wątków. U Dina wszystko w porządku. Chłopak przywyczaił się do hotelowego życia. Ostatnio jeśli dobrze zrozumiałem biegał sobie z jakąś piękną panną. Owczarkiem szkockim chyba. Farciarz. Trzeba zafundować Mu sterylizację. Dziękuję wszystkim za przybycie i zaglądanie do Dina.
  16. Podajcie mi jakiś kontakt. Umieszczę za godzinę apel na nk i fb. Dobrze jakby znalazły się osoby z okolicy aby Ich nie wozić po całej Polsce.
  17. [quote name='li1']A jest ktos odwazny kto powie Wolterowi prawde ?[/QUOTE] Zapisuję. Może nowy domek jak taki się znajdzie Mu to powie?
  18. Dziękuję za zaproszenie i przepraszam, że tak późno. :oops: Jancio piękny pies. Nie dam rady przeczytać wątku. Ktoś mi napisze w kilku zdaniach co i jak? Z góry dziękuję. ;)
  19. Mam nadzieję, że nieporozumienia pójdą w niepamięć.
  20. Nie wiem co się stało prędzej na wątku, ale mam nadzieje, że nie będzie niepotrzebnej dyskusji.
  21. Jestem ciekaw co powie weterynarz.
  22. Wracam na wątek po wiekach nieobecności.
×
×
  • Create New...