Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Konto roześlę w nocy. Dziękuję w imieniu Dina za wpłaty.
  2. Dziś w nocy dodam ogłoszenie.
  3. Pani mieszka sama? Nie wiem czy Bambo nadaje się do bloku. Trudno to ocenić. Warunki można sprawdzić. Zobaczyć czy są tereny zielone wokół. Prawda jest taka, że w nowym miejscu pies może zachowywać się inaczej. Problemem jest to, że nie wiem czy Bambo wie co to spacer, w sensie czy nie będzie się załatwiał w domu. I do Jego utrzymania potrzeba trochę siły.
  4. [quote name='rita60']Szewc bez butów chodzi:evil_lol:[/QUOTE] Co prawda to prawda. :diabloti:
  5. Cała Sonia. Arktyka przepisałaś sobie dane do sterylizacji?
  6. Wczoraj przeliczyłem swoje stałe i wyszło mi 774 zł. Powiedziałem sobie, że więcej nie dam rady. Po prostu nie mogę więcej jak 10 zł stałej.
  7. Dino to też taki przytulak. Garnie się do ludzi. Zaczynamy nowy dzień zbierania. Zapraszam chętnych. Dziękuję Wam za zaglądanie, deklaracje i czytanie po cichu.
  8. Będę zaglądał. Na razie przeczytam na spokojnie wątek.
  9. Ja cały czas piszę na swoje. Też ciężko idzie. :shake:
  10. Najważniejsze, że wie gdzie szukać. Przyzwyczaił się do Ciebie. Może skorzysta z budy. Na tym terenie gdzie przebywa w zimę będzie Mu ciężko. Na śniegu będzie widać jak i którędy się porusza.
  11. Ela jak to Ela. Łobuzuje od czasu do czasu, :cool3: a potem udaje niewiniątko. :angel:Dla odmiany mniej skacze po meblach, a więcej robi za dżdżownicę pod kołdrą jak Jamnik. Opatentowała sposób budzenia mnie. :sleeping:Jak tylko wyczuje, że otworzyłem rano oko zaraz wchodzi mi na tors i się wita poprzez zalizanie na amen. :evil_lol: I już od jakiegoś czasu nie podgryza krzesła, łózka i dywanów. :diabloti:
  12. [quote name='AgusiaP']Cosik sama zostałam dzisiaj na posterunku :eviltong:[/QUOTE] Nie sadzę. ;) Przyszła zmiana całodobowa. :diabloti:
  13. Zawsze mam wesoło. :cool3: :Dog_run: :evil_lol: Ela dostarcza mi rozrywek. :diabloti:
  14. [quote name='ilon_n']poproszę dane kontaktowe w ogłoszeniu na mnie, jak na wątku w poście #1[/QUOTE] Oczywiście ilon_n :Dog_run: [quote name='toyota']O co chodzi z tymi Nowościami ? Trzeba mieć znajomości , żeby psa zamieścili ? I czy to jest wtedy bezpłatne ?[/QUOTE] Chcę Aresa ogłosić w Nowościach, ale nie mam możliwości pójść i zrobić tego normalnie. Nie wiem też czy jest kolejka czy nie. Ile kosztuje też nie wiem. Na pewno będzie miał Anonse. To już wiem ile kosztuje. :help1:
  15. Wiadomo kiedy odbędzie się wizyta?
  16. [quote name='Luna123']Się zjawiam u Dina:lol: Zacznę o normalniejszych porach;)[/QUOTE] Dla niektórych to jest normalna pora. :evil_lol:
  17. Mam wrażenie, że zachowanie Sonii cały czas dotyczy pomieszczeń. Wykładasz beataczl szczeniaczkowi jedzenie koło domu? Podchodzi?
  18. Czemu nikt mi nie powiedział, że nie wpłaciłem swojej deklaracji? :oops: Cajus JB - 10 zł ( 25.11 ) [COLOR=DimGray] [COLOR=Red]Na koncie Amorka 71 zł[/COLOR][/COLOR]
  19. Ja już też będę bardzo grzeczny. ;) WWiola zadeklarowała 10 zł stałej i coś jednorazowo i PelasiaLala zadeklarowała 10 zł jednorazowo. Dziękuję bardzo w imieniu Dina :Rose: i zapraszam na wątek. ;) Grosik do grosika i będzie dobrze.
  20. [quote name='AgusiaP']Dinuś od dwóch dni ma nowe ogłoszenia są chyba na 48 stronie ;)[/QUOTE] Tak. Wczoraj przeniosłem je na pierwszą. Myślałem o dodawaniu ogłoszeń innym psiakom. Kiedyś zacząłem od 20 stron. Teraz mam ponad 100 stron ogłoszeniowych. I najgorsze jest to, że przez długi czas byłem na kłótliwych wątkach, a teraz z konieczności siedzę nad pw. Chcę wykorzystać te strony ogłoszeniowe. O tym myślałem. Dziękuję Wam za odzew na zaproszenia.
  21. Po 10 zł dla Argo i Marcela co miesiąc. Jak pisałem ciężko mnie się pozbyć i użyję konta. ;)
  22. Dziękuję bardzo. Zaglądanie jest też bardzo ważne.
  23. Wiem. Dlatego użyłem czasu przyszłego. ;)
×
×
  • Create New...