Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='fioneczka']dostałam PW ... kolejna zbrodnia :placz: [B]tworu[/B] zwanego człowiekiem :angryy: nie mogę pomóc finansowo :oops: ... moja sunia jest bardzo chora a finanse niewielkie ... przepraszam :oops:[/QUOTE] Człowiekiem? Raczej cosiem lub chorą osobą. Asior miał zrobić banerki więc będzie więcej. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/92/sabacrop.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1221/saba2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646"] [/URL]
  2. Chłopak ma stresa przy innych psach i tyle. Woli w domu bo ciepło. Oduczy się pewnie szybko. Ważne aby rehabilitacja przyniosła efekty. Wyciągnę Go dziś na nk bo wczoraj mi to uciekło.
  3. Mozart potrzebujesz pomocy, a tu taka cisza.
  4. Nie poddawaj się Bora. Walcz dla siebie, ULKA i dla nas.
  5. Ta akcja jest dla idei 300. Czas udowodnić, że potrafimy zebrać 300 osób. Że jest w nas siła. Złotówka i opłata to niewiele, a udowodnimy sobie bardzo wiele.
  6. Dobry wieczór Saro. Co u Ciebie?
  7. I jak wypadła wizyta?
  8. Nie powinienem cytować części postu, ale zacytuję. A co nas odróżnia od zwierzęcia / psa? To, że niektórym wydaje się, że myślą? Jakoś to myślenie mnie nie przekonuje, bo u ludzi to myślenie zanika, a u zwierząt niedostrzegany go często. Jest takim samym żywym organizmem jak my i ma prawo żyć tak samo jak my, albo nawet większe. Psy są bardziej człowiecze niż niejeden człowiek.
  9. Podnosimy wątek nocną porą do wypatrzenia dla jakiejś dobrej duszyczki.
  10. A co tu tak Cichutko do góry Redek.
  11. lilk_a nie powiem szybka jesteś. U Omeny jutro będą tłumy.
  12. [quote name='Gosiapk']Cykorek szuka swojego ludzia[/QUOTE] [quote name='Doda_']podniosę....[/QUOTE] I ja się dopiszę.
  13. Dobry wieczór Kręciołku. Co u Ciebie słychać?
  14. [quote name='ciapuś']Cioteczki i wujkowie Wy już nie śpicie czy jeszcze nie śpicie :crazyeye:[/QUOTE] Trudne pytanie? Dżeki nikt do Ciebie nie zajrzał dzisiaj w ciągu dnia? Sam siedziałeś biedaku? Hopsaj na pierwszą.
  15. A nie bo wujaszek. Podnosimy nocą ciemną. Kajko na pierwszą.
  16. Widać, że to nie ten sam pies. Niech śmiga ile może.
  17. Ja ekspertem nie jestem. Ale jak kaLOlina zestawiła zdjęcia to Remik bardziej na moskiewskiego wygląda. Ale powtarzam nie znam się i widzę tylko zdjęcia. Może jakiś hodowca od siedmiu boleści skrzyżował benka z moskiewskim. Nie wiem czy to możliwe?
  18. Ode mnie jutro idzie więc w środę będzie. marysia padła propozycja. Spajkuś + deklaracja zakupowa gonii albo TZ?
  19. Dziękujemy za zdjęcia. Chojrak świetnie wygląda. Przy okazji dorzucę za parę dni 20 zł do swojej deklaracji.Więc będzie 50 stała. Kto jeszcze dołoży Chojrakowi?
  20. I co można dodać po takim poście? Mam ubaw czytając. Sam mało nie parsknąłem na monitor.
×
×
  • Create New...