Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='Ra_dunia']Ściągnijcie tu Lu_Gosiak ona się ostatnio nauczyła wystawiać allegra, kupiła na bazarku szablonik :) Niech się dziewczyna wprawia :D[/QUOTE] Lu_Gosiak ma wątek. Sam wysyłałem.
  2. Szkoda, że nie ma jeszcze domku.
  3. Dzień dobry Frodo. Może dziś znajdzie się dla Ciebie domek.
  4. I ja powiem dzień dobry Tamarce.
  5. Mam nadzieję, że Jego organizm wytrzyma.
  6. Dusię zaczynają powoli zęby świerzbić. A ma je ostre.
  7. To wygląda, że jest komplet na allegro. Kto może podjąć się jego wystawienia.
  8. Podniosę sunieczkę.
  9. [quote name='Isadora7']Nie dziękuj tylko męcz i gnęb, dopominaj i przypominaj :errrr::errrr::errrr::errrr:[/QUOTE] Na pewno będziesz pamiętać.
  10. Nie wiem czemu u mnie Dusia jest taka grzeczna, a u ilon_n rozrabia. Ktoś może mi to wytłumaczyć. Edit Chyba w złą godzinę to napisałem. Zaczęła mi tu broić z Elą.
  11. Cześć wszystkim trzymającym kciuki za Tolka.
  12. I ja mówię dzień dobry Tolek.
  13. Myślę, że to mogłoby się sprawdzić. Isadora mogłabyś coś takiego w wolnej chwili przygotować?
  14. Rozmawiałem z Panią Teresą wczoraj. Nitka w piątek o 13-ej ma mieć zabieg. W pierwszej kolejności będą robione ząbki. Pani Teresa pytała o sąsiadów, którzy czepiają się szczekających psów i dzieci szczujące podopiecznych przez płot. Póki co doradziłem tabliczkę z napisem "UWAGA PIES" w tej drugiej kwestii. Co do pierwszej nie mam pomysłu? Macie może jakieś?
  15. Umieściłem Tamarę u siebie na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/752[/url]
  16. Trochę mi uciekł wątek. Bardzo się cieszę.
  17. [quote name='koosiek']Już jestem :)[/QUOTE] Witam i dziękuję.
  18. Zapraszamy wszystkich. Niech o naszych parach będzie jak najgłośniej.
  19. Nie wiem czy dobrym pomysłem byłby jakieś wspólne plakaty lub na przykład wspólne allegro?
  20. [quote name='polubek']Cajus mnie za uszy przyciągnął :loveu: dzięki lubię być w czołówce i na pierwszych stronach :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6623/24ytir991.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1394/2f1b56e20ab6cbb89.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3518/1000774bf19.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/839/bonussignthumb5392680.jpg[/IMG][/URL]**[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9388/f93c4513[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9388/f93c4513cc880c91med.jpg[/IMG][/URL] ja takie trochę z innej beczki te banerki[/QUOTE] Dzięki polubek. Mnie zabrakło wczoraj czasu na pracę twórczą.
  21. [quote name='Wunia']Cajus porwałam Twój banerek ;)[/QUOTE] Wielkie dzięki.
×
×
  • Create New...