Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję kizimizi za zaproszenie. Na razie zapisuję.
  2. [quote name='Temida']Witam nowe twarze i Ciebie Jacku. Dziękuję Ci że jesteś.[/QUOTE] Staram się jak tylko mogę. Chociaż czasu zawsze jest za mało.
  3. Dzięki UBOCZE za link i witaj. OlaLola na pewno uzupełni. Dzięki polubek. Banerki na pewno będą.
  4. I jeszcze jeden. Mam nadzieję, że się nie gniewasz.
  5. Dzięki OlaLola za wątek zbiorczy. Banerek tak na razie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6826/wtekwsplny.jpg[/IMG][/URL]
  6. I jeszcze raz wielkie dzięki _Lara. Chyba umieszczę ogólne podziękowanie dla Ciebie w swojej sygnaturze.
  7. Miło słyszeć dobre wiadomości o Fredziu.
  8. Dziękuję [B]kizimizi[/B] za zaproszenie. Doczytam nieco później.
  9. Witaj [B]Temida[/B] Dziękuję za zaproszenie. Frodo jest u mnie już od dwóch dni na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/747[/url]
  10. Bierzmy się do pracy. Mam nadzieję, że zostanę zaproszony na nowy profil Mój profil http://nasza-klasa.pl/profile/25776426
  11. No to czekamy na wyniki testów i badań.
  12. Były kiedyś adoptowane, ale wróciły. Szkoda, że ludzie tak rzadko decydują się na podwójną adopcję.
  13. Jak byliśmy to w misce była kasza. Ale nie wyglądało aby było w niej sporo mięsa. Za to wszędzie było sporo kości.
  14. Skoro byli związani to mam nadzieję, że Cykorek da sobie radę. Przypomnę Go wieczorem na nk.
  15. Felix jak bez domu, tak bez domu. Niedobrze.
  16. Cały Kubuś. Nic dodać nic ująć.
×
×
  • Create New...