Dzięki OlaLola za wątek zbiorczy.
Banerek tak na razie
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6826/wtekwsplny.jpg[/IMG][/URL]
Witaj [B]Temida[/B]
Dziękuję za zaproszenie.
Frodo jest u mnie już od dwóch dni na nk.
[url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/747[/url]