Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wielkie dzięki [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] Nie wiem czy onet przyjmie większą ilość danych.
  2. [quote name='Szarotka']Ja ide trawe kosic :):)[/QUOTE] Sama przyjemność. I jeszcze na słoneczku poleżeć?
  3. Ja pewnie też jutro będę szukał do profilu na nk.
  4. Tak. Tylko, ze właśnie tam na ulicach rozgrywają się ciągle dramaty. Nie jesteśmy wstanie przejść obojętnie. Pierwszy edytowany :p. Mam nadzieję, że go uzupełnię wreszcie do końca.
  5. Nie jestem zwolennikiem takiego piętnowania. Życia to Dakarowi nie zwróci. A my dajemy świadectwo jacy jesteśmy. Na przyszły raz ktoś się zastanowi czy adoptować psa bo jak z jakiś względów adopcja się nie powiedzie to będzie się po prostu bał takiej nagonki. Trzeba się nad tym też zastanowić. Mam nadzieję, że jakaś umowa była i można wyciągnąć konsekwencje.
  6. Jenny i Cindy będą miały ogłoszenia ode mnie. Jutro założę wątek na nk.
  7. I ja jestem bo interesująco się zrobiło.
  8. Będąc na dogo nie zazna się spokoju. To niemożliwe.
  9. [quote name='kaa']To ja bardzo dziękuje :)[/QUOTE] Nie ma za co. Oby przyniosły pożytek Volwerinowi.
  10. Nie miałem czasu zadzwonić. Wiadomo coś o Nitce? Jak się czuje?
  11. [quote name='kaa']Sa w 2 poście wszystkie[/QUOTE] Dzięki. Jutro to zrobię. Dziś niech zostanie to pierwsze zdjęcie.
  12. Jak transport nie wypali i jak będę miał adres kto w międzyczasie może przeprowadzić wizytę przed adopcyjną?
  13. Nie ma problemu mogę wkleić zdjęcie Volwerina w albumie do adopcji. Po za pierwszą i drugą stroną są jakieś Jego zdjęcia.
  14. [quote name='kaa']Mogą być na mnie tel. 505- 843-542 , [email][email protected][/email][/QUOTE] Super bo już miałem pytanie o wpłaty.
  15. [quote name='Saphira']Ja z Ilon jutro przewozimy Zbyszka do DT. Nie wiadomo też czy nie Juranta ..........ciężka sprawa.[/QUOTE] Wiem ilon_n nie może.
  16. [quote name='Agata69']Radzę raczej najpierw sprawdzić dom bez psa. Ludzie na naszych terenach tacy sobie, zwłaszcza na wsi...[/QUOTE] Pewnie byłoby najlepiej. Najwyżej Dusia wróci. Chociaż Państwo sami pytali o wizytę.
  17. Na razie wygląda to tak. Jak jakieś namiary umieścić to proszę o info. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/782[/url] [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/8[/url]
  18. Miałem dziś telefon z Twojego allegro [B]__Lara[/B] ( Wielkie dzięki ). Państwo mieli się zastanowić bo mieli upatrzonego jeszcze jednego pieska. Ich niedawno odszedł. Przed chwilą dzwonili, że zdecydowali się na Dusię. [B]Pilnie szukam transportu na jutro po 16-ej[/B]. Trasa Toruń - za Włocławek ([B] __Lara na Twój mail z allegro powinny przyjść namiary. Proszę prześlij mi je [/B]). Domek jednorodzinny. Trawnik na pewno i pewnie ogród. ogrodzony teren. Daleko od szosy. Dorosłe dzieci. Dusia spałaby w domu i mogła wychodzić kiedy by chciała. Wizyta od razu z Dusią na miejscu. To dla Niej wielka szansa na dom. Państwo są bardzo zdecydowani i są po rodzinnych rozmowach.
  19. Dziękuję za zaproszenie [B]kaa[/B]. Za parę minut wstawię na nk.
  20. Właśnie znalazłem na nk. Czasami wolę nic nie napisać.
  21. W końcu trzeba trochę poszaleć nocą po dogo, a rankiem odespać.
  22. gonia Ty się jak zwykle dopiero rozkręcasz na dogo o tej porze ;).
×
×
  • Create New...