Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja robię w PhotoScape. Można zrobić praktycznie w każdym programie. Zaznaczam Lilę
  2. To podnosimy Cykorka na pierwszą.
  3. Miło widzieć tak uśmiechnięty wątek. Tolkowi na pewno na dobre wyjdzie. Bardzo wczesne dzień dobry ode mnie.
  4. Co tak ucichło u Bambo? Cioteczki? Czas Mu znaleźć domek.
  5. [B]Karolcia[/B] sprawdź linki na wątkach. Ten po którym tu trafiłem nie działał. Witaj Ufo Witajcie Cioteczki.
  6. Jak widać teraz wracam do nocnego siedzenia to i ogłoszenia niedługo będą. Działający link dla Ufo [url]http://www.dogomania.pl/threads/184747-Ufo-%C5%BCyj%C4%99-w-schronisku-ju%C5%BC-12-lat!!-Czy-to-jej-prawdziwy-dom[/url]
  7. Jeszcze jedna galeria u mnie na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/784[/url]
  8. Dzień dobry w nocy lub nad ranem. Dopijamy kawę i myślimy o Spajkusiu. Pierwszy edytowany.
  9. Dzięki __Lara za zaproszenie. Próbowaliście szukać pomocy na miau?
  10. Zapisuję Dusię. [URL]http://nasza-klasa.pl/#profile/25776426/gallery/album/15/785[/URL] Edit [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/10[/url]
  11. Serwer nawala. Dusia znów Misia pojechała do nowego domku.
  12. Umknął mi Twój wpis OlaLola. Teraz już uciekam, ale wieczorem zrobię jeszcze jakiś banerek.
  13. I ja zapytam co u Niej słychać.
  14. Zrobię jeden wspólny. Każda para będzie miała swoją galerię.
  15. Kto może podarować Volwerinowi chociaż 5 zł.
  16. Dzień dobry Chojraku. Do góry na pierwszą.
  17. I ja zaglądam z rana do Froda.
  18. Też zaglądam do Fredzia co u Niego słychać. Dobrze, że jest lepiej.
  19. Nie będzie mnie do końca dnia przy komputerze. Mój numer 602-378-012
  20. Oby ogłoszenia przyniosły efekt.
  21. Dzień dobry Tolkowym Cioteczkom Wujkom.
  22. Jeszcze nie. Zaraz zajrzę. Edit Nie odpala mi kujawsko-pomorskie. Albo w złym miejscu szukam. Mam tyle zakładek, że nie mogę się czasami odnaleźć.
  23. Taki uśmiechnięty pies i nikt nie dzwoni. Bambo uśmiechaj się szeroko. Niech Ciebie domek wypatrzy.
  24. Dziękuję bardzo _[B]_Lara[/B]. Dotarł. Wątpię czy uda mi się załatwić na jutro transport tym bardziej, ze od rana nie ma mnie przy komputerze. Jakieś pomysły co do wizyty przed adopcyjnej?
  25. Mój kot Ladyk wbija zęby w grzbiet mojego Rokiego i tak chodzą. A jaki jest tego cel to nie mam pojęcia. Faktem jest, że moje psy za innymi trochę gonią.
×
×
  • Create New...