Jak widać teraz wracam do nocnego siedzenia to i ogłoszenia niedługo będą.
Działający link dla Ufo
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184747-Ufo-%C5%BCyj%C4%99-w-schronisku-ju%C5%BC-12-lat!!-Czy-to-jej-prawdziwy-dom[/url]
Dziękuję bardzo _[B]_Lara[/B]. Dotarł.
Wątpię czy uda mi się załatwić na jutro transport tym bardziej, ze od rana nie ma mnie przy komputerze. Jakieś pomysły co do wizyty przed adopcyjnej?
Mój kot Ladyk wbija zęby w grzbiet mojego Rokiego i tak chodzą. A jaki jest tego cel to nie mam pojęcia.
Faktem jest, że moje psy za innymi trochę gonią.