Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Powiedziałem Tobie wczoraj i przed wczoraj.
  2. [quote name='ilon_n']Wyczuwam nutkę "samczej zazdrości" :lol:[/QUOTE] Jaka tam zazdrość. No może o tą bliskość kuchni :cool3:
  3. Jeśli to wieczorny spacerek to i tak się załapię. Jak i na poranny :cool3: Czyli zostaje Warszawa czy jest może ktoś bliżej?
  4. Bierzecie na siebie także ewentualne leczenia Zbyszka ja coś wyjdzie? Wiadomo trzeba Go porządnie przebadać.
  5. Zaraz zacznę się bać wypowiadać :lol:.
  6. Znasz moje stanowisko od początku.
  7. Podobno nie dogadywał się z jej psami. Mam nadzieję, że już tam jest.
  8. [quote name='__Lara']Znowu 1 obserwator, ma sporo wyświetleń :)[/QUOTE] Na razie nie było żadnego telefonu. [quote name='Saphira']Nie wiem za wiele o Dusi, ale możecie dodać mój nr telefonu 605 87 07 68.[/QUOTE] Możemy Tobie podrzucić Dusię w celu zapoznania :lol:. Na pewno będzie ciekawie. :cool3:
  9. Randka beze mnie :crazyeye:? Szczyt wszystkiego :mad:. Pół drogi wypada koło mnie :lol:. Pewnie tak tylko czy w Warszawie uda się coś znaleźć. A jak w Toruniu to czy mamy gdzieś w okolicy bardzo dobrego okulistę.
  10. Bambo farciarzu. Ale ruch wokół Ciebie.
  11. Tolek. Kto Tobie dołoży chociaż 5 zł.
  12. Dziś zabieg. Oby wszystko się udało.
  13. [quote name='Bjuta']Przypomnę jeszcze dwa dwupaki. ;)[/QUOTE] OlaLola na pewno je doda na pierwszą stronę.
  14. Dzięki polubek. To mnie wreszcie zmobilizowało. http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/755
  15. Zaznaczam sobie Bolusia.
  16. Wreszcie udało mi się porządnie usiąść do komputera. Tolek przystojniak. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
  17. Wiem o tym. Sam poleciłem Ciebie jako osobę mogącą pomóc. Dzwoniłem do TERESA. Rożnica jest taka, że dowiedziałem się w środę po południu. A dt oddał Dakara we wtorek. Półtora dnia bez informacji na wątku.
  18. [quote name='OlaLola']Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, ja muszę na moim fikcyjnym koncie zrobić wreszcie album w którym będą tylko pary które mogą iść razem do adopcji. Ale pomysł z kontem bardzo dobry :) Jeśli tylko Cajus masz czas i chęci ;)[/QUOTE] Założę Im wspólne konto.
  19. __Lara do schroniska nikt nie ma i nie będzie miał pretensji. Wiedziałem od wczorajszego popołudnia, że jest bardzo źle. Nie dodałem żadnego wpisu na wątku. Cała pomoc poszła poza nim. I to też był błąd. Trzeba było pisać. O to mam żal do siebie. Nie wiem ile osób wiedziało jeszcze. Ale nie ma żadnej informacji na wątku. Nie mam zamiaru gdybać, ale gdyby była może to wszystko wyglądałoby inaczej.
  20. [B]Bjuta[/B], [B]jola_li [/B]dzięki, że czuwacie. Ostatnio założyłem sobie jeszcze jedno konto na nk. Może założyć jeszcze jedno tylko naszym parom?
  21. Będąc niemym świadkiem tragedii stajemy się za nią współodpowiedzialni. Dakar Żegnaj Przyjacielu Psie
×
×
  • Create New...