[quote name='gonia66']Jednym słowek, każda pora jest super, żeby się poazac światu..:) Dogomania nie spi:D[/QUOTE]
Ty na pewno nie :lol:. Za to Spajkuś pewnie smacznie drzemie :sleep2:.
Lub biega :Dog_run:
Dzwoniła Pani Teresa. Zabieg się udał Nitka wybudziła się bez problemu. Ma śliczne białe ząbki i nie ma już guza. Otrzymałem trzy zdjęcia. W nocy wrzucę na wątek. W niedzielę wizyta kontrolna.
Za około dwa miesiące sterylka.
Dogomaniacy Tolek potrzebuje foremnej deklaracji. Może być od 11 osób po 5 zł.
Może akcja reklamowa.
11 Wujków po 5 zł.
Co Wy na to?
Ja mimo problemów piątkę mogę dać.
Czyli Zbyszek nie ma co się martwić.
Niewiele jest idealnych schronisk. Na pewno najlepszy byłby sprawdzony hotelik lub tak jak pisze Ania sprawdzony dt.