Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Jestem. Podnoszę.
  2. Cioteczki w Toruniu z miau już rozwiesiły ogłoszenie w Nerro na Legionów i będzie w Carrefour. Ja muszę też uciekać. Niedługo wracam.
  3. [B]ilon_n[/B] była ostatnio kilka razy. Może też wiedzieć. Ustalimy jakie i ile.
  4. [quote name='Agnezia']Czy macie jakieś boksery w schronisku?[/QUOTE] Są na pewno. Tylko nie wiem czy także w boksach zewnętrznych. [B]zielony[/B] będzie wiedział.
  5. [quote name='paulinken']A fala kiedy ma dojść?[/QUOTE] W sobotę. Ale na razie jestem z biegu na wątku i wszystkich informacji nie zebrałem. Mogę się mylić.
  6. [B]zielony[/B] jak możesz uściślij trochę informacji o psach. Jakie to mogą być przede wszystkim. Aby nie było sytuacji, ze ktoś się zaoferuje, a potem zrezygnuje bo pies "za duży".
  7. [quote name='Isadora7']Polubek już mnie zaatakowało :grin::grin::grin::grin: Dobra to znaczy mam robić plakat z informacjami o poszukiwaniu DT dla utopców z kontaktami z pierwszego postu.[/QUOTE] Tak. Szukamy DT na czas przechodzenia wody przez Toruń. Boksy zewnętrzne i wybiegi mogą być zalane. To będą średnie i duże psy. Małe znajdą schronienie w samym schronie. Trzeba stworzyć listę, aby nic nie było robine na ostatnią chwilę. Numery tylko do nas. Schron i tak ma sporo na głowie.
  8. Aż woda opadnie. Pewnie około tygodnia. Nie chcę strzelać. Bo dużo zależy od Włocławka jak będzie spuszczał wodę. I od tego czy na południu będzie dużo opadów.
  9. I ja napiszę. Przygotowujemy listę ewakuacyjną dla toruńskiego schronu.
  10. Poprosiłem [B]polubek[/B] o info do [B]Isadora7[/B] o plakat. Porozwieszamy w lecznicach.
  11. Widziałem już Falco na nk, ale nie miałem czasu szukać. Dzięki [B]kizimizi [/B]za link. Zapisuję. Będę wracał.
  12. Dzięki [B]kasienka[/B]. [B] Nie będę dziękował za przybycie i oferty aby nie zaciemniać i przeciągać wątku. Dziękuję Wszystkim już teraz.[/B]
  13. post cajusa :) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7707/torun1copy.jpg[/IMG] Plakacik do pobrania [url]http://www.sendspace.pl/file/f2b0bea27794db8ab4624de[/url]
  14. Skoro stoją w wodzie to zimnej. Wychłodzenie na pewno będzie. I tak na odległość nic nie zrobimy. Warto szukać pomocy medycznej. Wiele może chorować. Nie wiem jak schronisko pod tym względem?
  15. Od dwóch dni nie mogę się dodzwonić do Pana Mieczysława. Ale pewnie mają tam ciężko.
  16. Frodo. Zaglądam w tych ciężkich dla wielu zwierząt chwilach.
  17. [B]UBOCZE[/B] dzięki za zaproszenie. Zapisuję i ogłoszę na nk. Może uda mi się zrobić kilka ogłoszeń.
  18. Skończyłem wysyłanie pw. Jeśli zbieramy jednorazowe to proszę następny pakiet. jola_li mogę Ciebie prosić o pomoc na innym wątku?
  19. I jeszcze jedno. Na terenach zagrożonych zalaniem warto powiadomić ludzi, że łańcuch nie da psu żadnych szans. Zwracajmy na to uwagę.
  20. Czasami nie trzeba nic pisać. Wystarczy, że wiesz. Pamiętasz. BUDRYSEK. Jak przejdą te wszystkie fale powodziowe ostro ruszę Twoich podopiecznych na nk i tu.
  21. Może ktoś ma jakieś stare zdjęcia terenu schroniska. Będzie chociaż widać jak ono wygląda i czy jest tam jakiś teren wyższy?
×
×
  • Create New...