O Jezu, przerażające, porażające jest to co się dziej z tymi psami.
Powinnyśmy stworzyć i podpisać petycję o zakazie rozmnażania psów przez najbliższe lata,
o obowiązkowej sterylizacji tych, które żyją.
Wszędzie niewinne psy, bezdomne, chore, w lasach, osiedlach, na parkingach.
Na wsiach dramat, rodzenie i zabijanie.
W schronach tysiące.
Jeśli nie zmieni się nic, będzie ich coraz więcej.
:-(