A co z Tym Aldo? Umarł i Alina nie powiedziała?
Jak dobrze, że chłopaki w nowym bezpiecznym miejscu.
Co do mojej deklaracji... Wysyłałam po 20zł i będę nadal wysyłać,a że na początku powiedziałam, że to mojego TZ, bo tak miało być, wysyłam od siebie, on zapomniał, nie będę jeszcze dychy od niego brała<biorę więcej:-)>