Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. I jak rozmowa?
  2. Oj dobrze by było by to był DS. I by pani z maila się nadal interesowała.
  3. Ale cwana ta suka. A Ty chyba wysyłasz swoje niecne zamiary wobec niej, w postaci fluidów, że suka tak Cię pilnuje i na oku trzyma:-) Też jestem za klatką łapką.
  4. Jest jakieś konto na które można na sterylkę wpłacać dla mamusi? I sprawdził ktoś tego szczeniaka u sąsiadki?
  5. Koszmar:-( Myślę, że szczękościsk miał, bo był w początkowej fazie przed agonią.... Jak dobrze, że trafił do Was.... Nie oceniam negatywnie tych ludzi, znam ten typ. Dla nich opinia/diagnoza weta, lekarza, księdza to coś co się przyjmuje i z tym żyje nadal lub czeka na koniec. Wiele elementów składa się na takie nastawienie do życia...... Pożegnali się z psem, zobaczcie, przecież oni go kochali:-( Robili co mogli, jak mogli, to co umieli to z siebie dali. A że więcej nie dali-nie potrafili, nie wiedzieli, że można Jamnisiu zdrowiej...
  6. Liluniu jakie Tyś delikatne stworzonko......
  7. Zupełnie inny pies, niż na 1szych zdjęciach:-)
  8. Tak, na sterylkę jakoś się może uzbiera. Jak będzie zbiórka dajcie znać, może i grosik dołożę. Niech sobie żyje z tym Panem, na pewno się kochają.
  9. O matko ty moja!!! Po wieeeelu m-cach latania po ursynowie psiaka udało się złapać??? Jak oni tego dokonali??? Niech mru napisze. Aż mnie zatkało jak przeczytałam, że złapany. Niech go pilnują dobrze:-) A co teraz będzie z tym czarnym....
  10. Co z maluszkami?
  11. A ja cały czas myślę o Pani Joli, gdzie Ona zamieszka???
  12. Oby maleńka jak nadłużej była szczęśliwa w Twoim wspaniałym domku... Biedne te psiaki, dobrze, że te najtrudniejsze dni spędzi w poczuciu, że jest kochana i potrzebna:-(
  13. Karineczko bidulko nasza, adopcje prawie stoją, wakacje są, czy Ty będziesz miała własny domek...
  14. Niko nie ma tesktu, ale trzeba od Pani Iwony dowiedzieć się o nim czegoś najpierw. Napisz do niej smsa, zadzwoni i opowie o Niko.
  15. Biedna psina... Tyle cierpienia. Jak dziś?
  16. No właśnie, bo być może w tym domu źle się dzieje, a rodzice nie zapewniają dziecku właściwej opieki.
  17. O jakie wykupienie chodzi, bo nie wiem? Piękniutka, oczka takie wybałuszone uroczo:-) Zdrowiej maleńka...
  18. No proszę, Karat w domku:-) Karat sikaj jak pies na zewnątrz, to będziesz miał własny domek!!!
  19. :evil_lol:Hehe, fajnie piszesz pod wpływem emocji Ja też pewnie tak bym pisała..... Mam nadzieję, że mnie firma od karmy tak nie załatwi:-) Może moja należy do tych uczciwych:-) Wtorku szykuj się, kakadu zbiera kasę na odebranie Ci jajek
  20. Popłakałam się z radości, że Iwona chce naszą Lileczkę:-( Dziewczynko maleńka, raj na Ciebie czeka a w najbliższej przyszłości odwiedzinki..... Goście goście!!!
  21. A mamusia została w tym mieszkaniu, i ta sąsiadka się nią zajmuje? Pan jest po udarze, nie wiadomo w jakim jest stanie, kiedy wyjdzie i czy będzie mógł zajmować się sunią. Oby za 2 m-ce nie było kolejnej ciąży
  22. Dziękujemy za zdjęcia, kochany Farcik. To niesamowite, że maleńki tak szybko doszedł do siebie.
  23. [quote name='_Goldenek2']Na kastrację są pieniążki, ale brak deklaracji stałych :(. Gdybyś mogła wspomóc chłopaków - byłoby pięknie.... :)[/QUOTE] Ja m-nie deklarowałam 20zł, więcej nie mogę, być może prześlę 10zł więcej ale nie obiecuję na pewno.
×
×
  • Create New...