Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Cudowni ludzie, że czekają na Farcika, Bóg im kiedyś wynagrodzi dobre serca.
  2. Czyli Lilcia już więcej razy się załatwia niż tylko raz... Znaczy napięcie puszcza
  3. No tak, pies zaniedbany spacerowo to i sika na podłodze:-)
  4. Haha, uśmiałam się z tej deskorolki:-) A dlaczego Opalik zamieszkał u syna w pokoju? Jeśli to nie tajemnica
  5. I co i co? Ktoś jej odpowiedział?
  6. To zbieramy na kastrację?
  7. ....a teraz wybredne. Widzą, że Pańcia dba, więc pewnie co i rusz podetka coś lepszego:-)
  8. Facet mógłby Ci nawet smsa wysłać, że rezygnuje, ale nawet w 1 zdaniu mógł Ci powiedzieć. Wcale byś nie drążyła tematu. Ale jak widać niektórzy nie umieją powiedzieć prawdy, łatwiej im zrobić unik.
  9. Wywody mądrej głowy:-) Pochodziliście z nimi na smyczy, mogłaś poobserwować ich zachowania w chwilach na osobności od siebie. Pewnie masz i rację.
  10. DT, a może znajdzie się i stały? A Miszka bidulka zostaje w schronie
  11. Musi mieć psiaczek wielką wolę życia, że tak sobie poradził i organizm odporny. A jakieś jego nowe zdjątko może jest? A może będzie? Kochany, w krzaczkach siusiu robił. Ale chyba na stojąco..Bo jak się utrzymać na 2 łapkach.....
  12. Kakadu wróci to powie.....
  13. Takie śliczny, kochany, uwielbiający ludzi i nie ma człowieka, który by go chciał....
  14. Też trzymam kciuki za niesikanie w domu. To rano poleciałyście na dwór i tam zrobiła? I ona cały czas w dzień nie załatwia się? Całuski dla kaszlących mordek....Oby poprzechodziło szybko.
  15. Lileczka kłapie ząbkami, buntuje się dziewunia. Ma już dość zastrzyków
  16. Rybeczko zdrowiej i bądź dalej dzielna!!
  17. Oj, żeby tym papużkom Tofik nie zrobił nic złego....
  18. A reakcja świata na cudeńka? Jest jakaś?
  19. Pokotem leżą na łóżku, cudne zdjęcie:-)
  20. Czyli nasze Owczarki Halinowskie będą szczęśliwie żyły niedaleko siebie... Znowu mam łzę w oku
  21. Ojeku Miętusku, wyglądasz świetnie:-) Ogon w górze, uszy sterczą. Oj jak te psy się zmieniają:-)
  22. A byłyście u tej drugiej bidy co na operację czeka?
×
×
  • Create New...