Facet mógłby Ci nawet smsa wysłać, że rezygnuje, ale nawet w 1 zdaniu mógł Ci powiedzieć.
Wcale byś nie drążyła tematu. Ale jak widać niektórzy nie umieją powiedzieć prawdy, łatwiej im zrobić unik.
Musi mieć psiaczek wielką wolę życia, że tak sobie poradził i organizm odporny.
A jakieś jego nowe zdjątko może jest? A może będzie?
Kochany, w krzaczkach siusiu robił.
Ale chyba na stojąco..Bo jak się utrzymać na 2 łapkach.....
Też trzymam kciuki za niesikanie w domu. To rano poleciałyście na dwór i tam zrobiła?
I ona cały czas w dzień nie załatwia się?
Całuski dla kaszlących mordek....Oby poprzechodziło szybko.