Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Ja mam lecznicę w podwórku, więc są:-)
  2. Jak będzie domek to ekspresowo go wyszykują:-)
  3. O Boże jeszcze śrutem jakaś łajza go postrzeliła:-( Zdrowiej maleńki, bez jajeczek będzie Ci łatwiej:-)
  4. Teraz dopiero weszłam, taką drobniczkę ktoś rozdeptał:-( Trzymaj się odrobinko pieska....
  5. Chociaż jedzonko dobre będą mieć....
  6. Byłam na stronie, którą ihabe ma w podpisie:-( Widziałyście te dwa psy pozostawione pod schronem z kartką na szyji?:-( Ten koszyczek niechcianych istnień, Roderyk maleństwo, wszystkie te bidy mnie rozwalają, ale ta kartka i uwiązane psiaki powaliły mnie totalnie:-(:-(
  7. O jeju!! Gdzieś właśnie przeczytałam że Pain ma domek, Alekxandra gdzieś wspomniała na jakimś wątku, więc biegiem przypędziłam i nacieszam oczy i serce tą nowiną:-) A było mówione, że domek się szykuje czy po cichutku go oglądałyście?
  8. I u Krecika byłam:-( I tu co zaglądam to płaczę nad losem tych niewinnych psiaków, które powinny całe dnie i noce leżeć w łóżkach i na poduszkach:-(
  9. Jak dobrze, że Fado po operacji dobrze się czuje. Zdrowiej maleńki....
  10. O mateńko Kreciczku gdzie te cioteczki, czemu tak mało ich? Dam ci jednorazowo 10zł pod koniec m-ca, więcej nie mogę.... Krecik, wytrzymaj jeszcze troszkę...warto:-(
  11. No to miałaś Iwona szczęście adoptując takie cudeńko jak Lilunia:-)
  12. Allegro rewelacyjne:-) Tylko chyba zero przed numerem już nieaktualne.
  13. Babcia zapachem zachęca:-)
  14. Czyli domek Wtorkowi przeszedł koło nosa... No cóż, znajdzie go inny domek. Dobrze, że inną bidę adoptowali, pewnie była w większej potrzebie, że los tak zdecydował.
  15. Maciejku co u Ciebie?
  16. A może Brunka wypatrzy ktoś i zostanie adoptowany.....
  17. Usypia w łóżku i co dalej?:-) Jest wynoszony czy wychodzi sam na dalszą część nocki? A może do rana śpi w luksusach?
  18. No to chłopak już prawie gotowy do pójścia do domku:-) Tylko szwy zdjąć...I jeszcze domek trza znaleźć
  19. Ja też dostałam pw. Niestety zadeklarować nie mogę, tylko jednorazowo mogę mała dyszkę wpłacić.
  20. Mnie te boksy i koszyki znowu będą całą dobę w głowie siedziały
  21. A Staszeczek nadal nie zauroczył nikogo....Oprócz ciotek oczywiście....
×
×
  • Create New...