Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/1827...3#post14383453[/url]
  2. Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/1827...3#post14383453[/url]
  3. Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/1827...3#post14383453[/url]
  4. Cała trójka to chłopaki , roboczo nazwane , czekoladek , rudzik i czarnuszek . Fotki zaraz wyślę , mam sporo , zaraz postaram się wstawić
  5. Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS?p=14383453#post14383453[/url]
  6. Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS?p=14383453#post14383453[/url]
  7. [CENTER]Maluchy urodziły się 6 tygodni temu w wiejskim gospodarstwie .Ludzie u których maluchy przyszły na świat są bardzo prości i zacofani . Szczeniaki są prawie dzikie bo nikt ( oprócz mnie ) do nich nie zagląda , co najgorsze jeśli nie znajdziemy im w ciągu dwóch tygodni TD lub DS , zostaną wydane gdzieś na wieś ,prawdopodobnie , na łańcuchy, albo zginą w niewyjaśnionych okolicznościach . Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu DS . Maluchy Przebywają na wsi pod Tomaszowem Maz. Kontakt w sprawie adopcji : 798-211-667 , [email][email protected][/email] [/CENTER] [URL=http://img526.imageshack.us/i/szczyle.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7585/szczyle.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ja też dołożę 10zł /mies. Tylko mam ogromną prośbę , o PW gdybym zapomniała wpłacić :)
  9. Nie , ale za każdym razem piszesz , że nikt nie dzwoni i że Tolek to taki zwykły pies i nikt się nim nie zainteresuje .
  10. [quote name='Franca81']Poza tym psowatego na 40 mkw nie zmieszczę :placz: zwłaszcza, że ja only bokserowata. :loveu:[/QUOTE] Ja na 42 m , miałam dwa swoje dorosłe i 4 szalone szczeniaki swego czasu i dałam radę :) Ty też sobie poradzisz .
  11. Oboje rodzice szczeniaków mieszkają na jednym podwórku , one mogą zostać (oczywiście trzeba je ciachnąć oba ) , Ci ludzie nie są tacy całkiem źli , psy (dorosłe) są zadbane , biejgają po podwórku cały dzień i noc , ale szczeniaki masakra . Nikt do nich nie chodzi praktycznie no i nie jestem w stanie tym ludziom wytłumaczyć , żeby nie oddawali piesków na wieś , powedzieli mi , że mam około 2 tyg. na znalezienie im domków . A można założyć wątek nie bezdomnym psom?? Bo na w sumie dom mają jakiś , nie śpią na ulicy .
  12. Agata ja mam wrażenie czy Tolek Ci bardzo przeszkadza ?ja mam już 6 tyczasa i każdy w końcu dom znajdował , tylko trzeba trochę cierpliwości . Ja o Ufkę też nie miałam jeszcze żadnego tel. Poza tym mało kto decyduje się na psa tydzień przed świętami .
  13. Te szczeniaki nie mają wątku , ale pilnie potrzebują pomocy , urodziły się w wiejskim (zacofanym) gospodarstwie , za dwa tygodnie będą do wydania , jeśli nie znajdę im do tego czasu domków , to trafią do kolejnych nieodpowiedzialnych domów , albo na łancuchy , na pewno gdzieś na wieś . Mama maluchów zostanie wysterylizowana jak tylko będzie taka możliwość . Imię: (roboczo) Rudy , Czarny , Czekoladek Płeć: Samce Wiek: około 6-7 tygodni Miejsce pobytu: Okolice Tomaszowa Mazowieckiego Województwo: Łódzkie Szczepienia: Brak Historia: Dzieci wiejskiej suni . Rozmiar: ( S/M/L...) S Charakter: Mocno przestraszone ( staram się do nich jeździć jak najczęściej , żeby je oswoić ) Kontakt:798-211-667 , [email][email protected][/email] Wątek: brak [URL=http://img37.imageshack.us/i/szczyle.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7585/szczyle.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jedno na pewno , jest piękny :)
  15. A dla mnie on trochę podobny do leonbergera . Jak myślicie?
  16. Ocelot o to mi właśnie chodzi , adoptując psa powinno się przemyśleć wszystkie za i przeciw , po psiaku po przejściach , można się wszystkiego spodziewać ...
  17. Czytam i nie wierze . Ja rozumiem , że pies sprawia problemy , że jest agresywny . Każda adopcja jest ryzykiem , zdążają się psy bardzo trudne , ale domki się starają , pracują z psami . Ja rok temu adoptowałam psa z fundacji , miałam z nim ogromne problemy , agresja do innych psów , taka , że cieszko było psa utrzymać , kolejny problem , gryzienie wszystkiego co się da , np. identyfikatora pracowego mojego TZ bez którego nie wpuścili go do pracy i mnóstwa innych tak samo ważnych rzeczy , walczyłam z tym ponad pół roku , czasem mi się płakać chciało jak wracałam do domu i kolejna rzecz była pogryziona .Ale walczyłam o psa , nigdy nawet nie pomyślałam , żeby go oddać . Teraz mam najwspanialszego przyjaciela na świcie :) Dlatego nie rozumiem , jak można po paru dniach psa oddać , bo ma problemy . Po co była wizyta behawiorysty skoro Hania nawet nie próbuje zastosować się do jego rad ? Mam wrażenie , że decyzja o adopcji nie była przemyślana .
  18. [quote name='Asior']a to nie mix leonbergera??[/QUOTE] Moim zdaniem jest bardzo podobny do Leonbergera .
  19. Nie do końca leki , ale kontaktowałam się z Behawiorystą ( Jackiem Gałuszką , mam nadzieje , że nie przekręciłam nazwiska ) w sprawie Bojuska i jego panicznego strachu przed obcymi ludźmi i doradził mi , żeby kupić zioła ( takie specjalne dla psów ) [url]http://www.lsd-bordercollie.pl/csj/index5.html[/url] -clam down . Podobno jest to bardzo dobre , oprócz tego kazał zmienić dietę i np. mam go karmić tylko z ręki , zero misek .
  20. [quote name='Franca81']No właśnie. Nie ekscytuj się Madziu bo ci pampers jeszcze namoknie :megagrin::jumpie: Ehhh niewyspana jestem i już ze mną coś nie tak :stupid:[/QUOTE] Złośliwe ciotki :P :D
  21. Ja mogę zrobić dla psiaków ogłoszenia na 40 portalach gratis :) a pieniążki za ogłoszenia przekaż na utrzymanie miśków w hotelu . Może tak być? Tylko jakiś tekst i fotki potrzebne .
×
×
  • Create New...