Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. ja myślę ,że warto spróbować , może uda się psiaki wyadoptować razem , a jeśli nawet nie to w hoteliku jest parę psiaków i zanim się rozdzieli Toto i Tolę , zdążą się zaprzyjaźnić z innymi psiakami . Więc zbieramy deklaracje ??Igiełko w jakiej miejscowości dokładnie jest twój hotelik ? I czy psiaki mogły by przyjechać po niedzieli ???
  2. Igiełka , czyli po ile policzyła byś nam dwa psiaki?Bardzo bym chciała ,żeby były razem .
  3. Ja też jestem za tym , ale nie wiem czy damy rade finansowo ??Dwa psiaki to 540 zł , dużo .
  4. A z kąd jesteś ??
  5. Bojusek dzisiaj jakiś spokojniejszy , prawie na dworek nie wychodził ( może przez to ,że tak strasznie zimno i sypie ) , więc dzisiaj wysprzątaliśmy dokładnie cały budynek gospodarczy , staram się ,zeby mimo teo że nie jest w domu miał jak najwięcej kontaktu z sprzętami domowymi . już się nie boi szczotki i odkurzacza . Próbuje go namówić do wejścia do domu , żeby chociaż zobaczył jak to wygląda , ale narazie schody go przerażają .
  6. Z tego co rozumiem chcesz wziąść psiaka do hoteliku na swój koszt tak?? Czy mógł by to być szczeniak z tego wątku?? Pięknie dogaduje się z innymi psami , zachowuje czystość w domu .Jest malutki i raczej nie urośnie za duży.
  7. [B]Bazarek dla psiaków : [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-10-03-10r?p=13869247#post13869247[/url]
  8. Czyli mamy : Wunia (?) 20 zł Aimez_moi 20zł Razem : 40 zł :) Tak??
  9. Rozumiem , tak jak pisałąm , psiaki od 50 kg w górę .
  10. [SIZE="4"]Doszłą wpłata Aimez_moi - 20zł[/SIZE] :loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy!!!
  11. Bardzo prosimy !!:)
  12. [quote name='Chantell']o Boże... biedactwa... :( Jak im można pomóc?[/QUOTE] Najpilniejsze teraz to DT dla szczeniaka , pieniądze też bardzo potrzebne .
  13. [quote name='Madallena'] Tylko dla niektorych niezrozumiale sa zasady...i to jest problem.[/QUOTE] To znaczy ??
  14. Wiem , zbieram już od dwóch dni , niestety nie jest to takie proste .
  15. To co myślisz ,że od 50kg ?? Wogóle to zakładać taki wątek??
  16. ja myślę ,że tu też trzeba według wagi , np. od 40 kg , jak myślicie ?? Ja w sumie mogła bym się podjąć , tyle że bez zbierania kasy .
  17. jeszcze nie , tzn. jeśli nic się nie znajdzie to chyba hotelik , ale szukam , wysyłam cały czas pw . Napewno nie pójdzie do schronu .
  18. Agata69 , a pasuje Ci następna sobota/ niedziela ?? Wtedy prawdopodobnie będę miała darrmowy transport .
  19. Do góry Kajtki!!
  20. Jasne , już myślałam ,że się na was , nie doczekam . Dzisiaj Bojusek będzie miał profesjonalną sesję zdjęciową :D Więc myślę ,że będzie sporo zdjęć do ogłoszeń .
  21. no powiedzmy większych od onków , ogólnie dużych psów , bo jeszcze takiego wątku nie widziałam , chyba że akurat nie trafiłam .
  22. Tak ma linkę , tak na wszelki wypadek , biega po całym podwórku , bo linka długaśna , ale nigdzie dalej sobie nie pójdzie :D
  23. a jest jakiś wątek olbrzymów do adopcji ?? Może taki by też założyć ??
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/268/fc0585a3c7cba1c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/263/bf1e1bf22854abfcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/267/3e0d8668a26724c9med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Baw się ze mną , no szybko !!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/264/acaaa3563e977501med.jpg[/IMG][/URL] pokrzyczę trochę to może się ruszysz i żucisz mi zabawkę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/122/81f2b26076d2d830med.jpg[/IMG][/URL] a teraz zrobię śmieszną minę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/180/1b6efe6ed0722bdamed.jpg[/IMG][/URL] no o to mi chodzi [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/268/5c66c90a0278c435med.jpg[/IMG][/URL] zobacz latam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/264/f0aaa241d20c9975med.jpg[/IMG][/URL] i nareszcie mam swoją zabawkę : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/268/73e10221d331655amed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...