Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  2. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  3. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  4. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  5. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  6. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  7. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  8. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  9. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
  10. Agata on już zdążył przytyć , a to sunia taka malutka , co do szczeniaka nie byłam pewna , sunia była ważona , waży 3, 5 kg , Totka nie ważyłam . Wszyscy mówią ,że Totuś piękny jest , myślę ,że znajdzie swojego ludzia .
  11. Kolejna bida :( nie mogę dużo ale jednorazowo 20 zł mogę przesłąć . Jak będziecie zbierać to poproszę o PW z danymi do przelewu .
  12. Ma książeczkę ( z wpisanym szczepieniem) , mama dała Pati . Narazie wirusówki , wścieklizna za miesiąc , podobno nie powinno się razem robić , a chyba wirusówki ważniejsze .
  13. Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł hesia- 100 zł ala123 - 20 zł BEAM6-25 zł bico - 20 zł AGATA??-20 zł agat21 -50 zł Majki1510 - 50 zł Anja2201- 100 zł Razem: 535 zł [I]Wydatki:[/I] [B] 09.03.10r[/B] Wizyta suni u wet ( szczepienie) 20 zł Krople do oczka dla suni 18 zł [B]10.03.10r [/B] wizyta u wet Totka ( szczepienia ) 20 zł Karma ( dla szczeniaka ) 30 zł Czyli jest : 447 zł
  14. Bojusek ma od wczoraj koleżankę , zakochany jest w niej niesamowicie , cały czas jest z nią (o ile suńka nie jest w domu) , robi wszystko to co ona , nawet wodę pije wtedy kiedy sunia . Poniewarz Bojusek jest dosyć skoczny , jest przywiązany na lince , co by nam na spacer sam nie poszedł , więc jak tylko sunia próbuje wyjść poza jego zasięg łapie ją za koniec kubraczka ( sunia malutka , więc biega w kubraczku , co by dupcia nie zmarzła ) i przyciąga z powrotem do siebie :D śmiesznie to wygląda .
  15. Patrzyłam , pisałam , no ale niestety nic nie znalazłam , a psiaka trzeba było szybko przewieśc.
  16. No może i drogo , ja nie wiem , ale nie było wyjścia .
  17. A ja myślę ,że to nie jest tak strasznie dużo , to jest trasa : Warszawa-Tomaszów Maz.- Włocławek - Warszawa .
  18. Chłopak jedzie dzisiaj , zawozi go Pati-C , koszt około 260 zł .Tytuł zmienię jak chłopak będzie u Agaty .
  19. Jest u mnie , narazie cały dzień spędziła na dworku , do domu wejść nie chciała , biegała za Bojuskiem cały dzień , wszystkie psiaki na początku poustawiała , najmniejsza , a rządzi , może dlatego że jedyna kobita w towarzystwie :D . Jest przekochana , całuśna i wspaniała :) zmieniliśmy jej imię na Ufka ( bo jak przekręca łepek i tak fajnie uszka stawia to wygląda jak ufo :) )
  20. i parę fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/270/28bff96f13871126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/157/be116e56e2e2ffec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/269/1038a6050e167b10.jpg[/IMG][/URL]
  21. Takie coś mi wystawił wet ( nie mógł faktury , bo zrobił taniej ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/266/595b883326ee0facmed.jpg[/IMG][/URL] A tu paragon za krople ( sorki ,że taki brudny ale wpadł mi do psiego mięska :) ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/266/1e798595d649e7b9.jpg[/IMG][/URL]
  22. WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł hesia- 100 zł ala123 - 20 zł BEAM6-25 zł bico - 20 zł AGATA??-20 zł agat21 -50 zł Majki1510 - 50 zł Anja2201- 100 zł Razem: 535 zł Wydatki: Wizyta suni u wet ( szczepienie) 20 zł Krople do oczka dla suni 18 zł Czyli jest : 497 zł
  23. Sunia ma około 2 -3 lat . Chłopak ma DT we Włocławku , nie ma transportu narazie , a do piątku musimy go zabrać .Sunia jest u mnie na DT i zostae dopuki nie znajdzie domku .
  24. Sunia ma około 2 -3 lat . Chłopak ma DT we Włocławku , nie ma transportu narazie , a do piątku musimy go zabrać .Sunia jest u mnie na DT i zostae dopuki nie znajdzie domku .
×
×
  • Create New...