Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł hesia- 100 zł ala123 - 20 zł BEAM6-25 zł bico - 20 zł AGATA??-20 zł agat21 -50 zł Razem : 385 zł
  2. Byłyśmy u weta , wcześniej nie było jak , naprawdę . Sunia jest zaszczepiona i wszystko jest ok. Jeśli chodzi o oczko to dziwna sprawa , oczka wogóle nie ma , mało tego zostało usunięte operacyjnie , jakiś czas temu . Dziwi mnie to bardzo , bo kto najpierw bwydaje kasę na operację , a potem psa wyrzuca ??? Ogólnie nie ma co leczyć . Ze sterylką wet kazał poczekać jeszcze ze dwa tygodnie , bo sunia zbyt osłabiona jeszcze . Chyba ,że szybciej się znajdzie się domek , wtedy jesteśmy umówieni na telefon i na drugi dzień mamy sterylkę , jeśli chodzi o koszt to jeszcze nie wiem , mam jutro zadzwonić i zapytać , postara się zrobić jak najtaniej.
  3. Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł DANUTA - 100 zł - proszę się przyznać kto to ??? ala123 - 20 zł BEAM6-25 zł Razem : 295 zł
  4. W ogłoszeniach napisałam ,że prawdopodobnie nie widzi , dzisiaj będziemy u weta , bo dopiero dzisiaj będę miałą taką możliwość .
  5. zrobiłam pare ogłoszeń dla suni , dla Szczeniaka zrobię jak ustalę z Agatą na kogo podać kontakt . 1 [url]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=79316002&g=6[/url] 2 [url]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/tola-2-3-letnia-malenka-sunia.html,,2:advknt:507213,c0:vwadv:507213[/url] 3 [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/tola-2-3-letnia-malenka-sunia/13029[/url] 4 [url]http://zwierzeta.low.pl/og597555-tola-2-3-letnia-malenka-sunia-.htm[/url] 5 [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/16578/podglad/[/url] 6 [url]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/url] 7 [url]http://petsy.pl/?view=main&cityid=7[/url]
  6. Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł DANUTA - 100 zł - proszę się przyznać kto to ??? ala123 - 20 zł Razem : 270 zł :)
  7. Moja mama przekazała na psiaki 50 zł dzisiaj , obiecała że postara się coś jeszcze później dorzucić .
  8. Oba psiaki mają DT , sunia będzie u mnie ( udało się przebłagać TZ ) , a szczylek u Agaty69 , rozmawiałyśmy i zgodziła się na takie rozwiązanie . Więc teraz trzeba się postarać o transport . Musimy go załatwić do piątku .
  9. Agata sporo osu=ób się deklarowało przed weekendem , więc przelewy dojdą dopiero jutro . Dzisiaj nie ma co liczyć .
  10. super, robie rozliczenie na pierwszej stronie
  11. Agata ma rację , jutro będę wiedziała dokładnie ile psiaki mają kasy , nadal bardzo proszę o wsparcie finansowe !!!! Agata ty też masz jakąś kasę na psiaki , dobrze kojaże??
  12. Ja rozumiem , że są płatne DT i hotele , sama mam psa na płatnym DT i planuje ruszyć z hotelem , ale po pierwsze będzie to normalna działąlność (zarejjestrowana) , po drugie to mi ludzie będą robić łaskę , że oddają mi psa , a nie na odwrót , a po trzecie nie wyobrażam sobie sytułacji ,że mówię komuś wezmę tego psa który jest bezpieczny , a ten któremu grozi schron niech tam trafi . Ktoś kto kocha zwierzeta tak nie robi .
  13. Gosiu czekam do poniedziałku , jak przyjdą przelewy . Narazie byłą jedna wpłata .
  14. Ja tylko jednego nie rozumiem , oba psiaki chciałaś wziąść i nie był to problem , a jak się okazało ,że jednak tylko jeden psiak ma iść do Ciebie to już szczeniak jest be ... Z sunią był by cacy ??
  15. Agata ja kasę zbieram , naprawdę staram się przyciągnąć jak najwięcej ludzi na wątek , każdą wolną chwilę spędzam na pisaniu PW do ludzi . Bardzo bym chciała ,żeby sunia trafiła do Ciebie . Myślę ,że jest malutka i szybko domek znajdzie . Jest jeszcze malutka szansa , na DT u nas w Tomaszowie , ale szansa jest naprawdę maleńka i nie wiem co z tego wyjdzie . Jutro wszystko będę wiedziała .
  16. Słuchajcie , sunia ma DT bezpłatny więc idzie tam , po pierwsze Agata69 ( przepraszam jeśli pomyliłam) pierwsza zgłosiła chęć pomocy po drugie jakoś tak wzbudza u mnie wieksze zaufanie . Szukam teraz transportu , zastanawiam się czy nie napisać do Pati-C , ale narazie kasy brak , a sunia ma DT tylko do czwartku .
  17. Igiełko nie wiem czy rozumiem , ale jeśli je rozdzielimy to szczeniaka nie weźmiesz tak??
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/264/6a85ce5e3ec1525b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/123/8051bc4bba47f285.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/269/c0014d2d7f119c93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/268/b7d524a4de4bf4dcmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/268/6531a6692cb5e7a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/268/fe30ad937492d4e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/156/0f8cadc803da2e0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/264/60396c614afbffacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/269/5d1a5d739a6361a4med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Nie wiem , suczka miała tam iść od początku , super by było jak by psiaki mogły być razem , ale niestety , za mało deklaracji stałych ,żeby próbować , bo co będzie jeśli nie uda nam się kasy uzbierać ??
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/269/643c772a16dadd8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/265/fcdbc3bb01e11f9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/264/c6b1f78fddec0b25.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/269/b581c3fa54df0924med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/268/ca7b9c85e33877b1med.jpg[/IMG][/URL
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/269/643c772a16dadd8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/265/fcdbc3bb01e11f9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/264/c6b1f78fddec0b25.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/269/b581c3fa54df0924med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/268/41e7f7e756e3b488med.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/269/7ceba4ebf2ff9806med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/264/7acdb6ed82569bd3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/181/1bc0515b5a69f2demed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/264/886ad32b9562fa21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/269/8a9e763700fb2abdmed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Dzisiaj byłam u psiaków i myślę ,że rozdzielenie ich nie będzie problemem , szczeniak jest szczęśliwy jak tylko ma jakiegoś psa przy sobie , obojętnie jakiego . Jest tylko problem z transportem , niestety mój nie wchodzi w grę z powodów ode mnie nie zależnych . Więc chyba musimy szybko zbierać na płatny , najpierw chciała bym szczeniaka wydać , sunię na chwilkę ( dosłownie parę dni) może przyjść do mnie .
  25. Psiaki mają DT do czwartku , dzisiaj będę wiedziała co i jak z transportem , być może uda mi się załatwić na sobotę transport bezpłatny . Ale myślę że trzeba zbierać kasę , bo jak transport nie wypli to zostanie nam płatny . Igiełko czy możemy liczyć ,że zajmiesz się sterylkami ( oczywiście my uzbieramy kasę ) i szczepieniami ?? Narazie ich nie szczepiłam , bo chciałam zrobić przerwę po odrobaczaniu i odpchlaniu .
×
×
  • Create New...