A jest na Dogo jedna wielbicielka Grzywaczy!
Ma nawet łysolka ze schroniska. ktory zdobywa nagrody na wystawach!
A w sumie ma cztery grzywacze!
Może ktoś pamięta jej nik?
Można by napsiać i zapytać o jakieś namiary na fajne domy miłośnikow Grzywaczy.
[quote name='MagdaH']Właśnie:loveu::loveu::loveu:...i elegancko strzyc mu doopkę:p[/quote]
Ale tak elegancko postarajcie się!
Żeby się Dagunia zakochała!:loveu:
Pięknista panna!:loveu:
Rokitniczka trochę zamazana..ale też piękna!!:loveu:
Gdzie jest Laro ten rezerwat w Mikołowie?
Wiewiórko, zagladaj tutaj proszę i pisz dużo Perełce!:loveu:
Zostawisz jej to imię?
Szkoda, że nic nie wiemy, szkoda, że nie wiemy nawet czy naprawdę ona żyje...
Czy dalej tak się boi..
Jeżeli to ta suczka 38/56 to dalej jest na tym samym wybiegu..
A tak, jakbyśmy coś wiedziały to można by ogłoszenia zrobić...