Ja też uważam, że to ta 38/56
Tylko trudno stwierdzić jaka jest duża, bo widać sam pychol.
Iskierka ma ciemną sierść wokół oczu i tylko brwi jasne, to by pasowało.
Napisałam do schroniska i oopisałam moje wątpliwości...
Czekam na odpowiedź.
[SIZE=3][COLOR=olive]Natussiaa, w Tobie nadzieja, że to wyjaśnisz![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=olive][/COLOR][/SIZE]
Dziękuję wszystkim dziewczynom, które zajrzały!:lol:
(Iskierko, maleństwo, teraz to my Cię jeszcze poszukac musimy!
Ale po cichu liczę, że ona to sunia 38...)