Super Wiewiórko!!:multi: :loveu: :multi: :loveu: :lol:
Ja teraz jestem w pracy i czekam na telefon od Amikat, czy przetrzymają sunię dla mnie troszkę po godzinach.
Jeśli tak, to jadę tam prosto z pracy i zabieram Iskierkę. 770305.
Jak tylko coś będę wiedziała od Amikat to zaraz się umawiam z Wiewiórką.
Mam na wszelki wypadek w torebce stare szelki od mojego Reksia, mam aparat i pieniądze dla Oli.
Dam 30 PLN mam nadzieję, że wystarczy..
A drugiej suni musimy imię wymyślić, może nowy wątek?
A może na tym samym się nią zająć?
Szkoda, że nie ma Natussii, mogłaby nam rozjaśnić sytuację i rozpoznać małą, ale poradzimy sobie.
Jak będę w schronisku, to postaram się wypytać jak najwięcej.