Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dzwoniłam. Pani jest bardzo miła. Mieszka w Lublinie, tutaj się opiekuje rodzicami. Jej córka z czworką dzieci mieszka natomiast w Rzeszowie. I to ta rodzina chce Vertera. Pani prosi, żeby jej dać trochę czasu, bo musi się kontaktować z córką i poza tym chcą dzwonić wtedy, kiedy już będą mogli pojechać zobaczyć Bingo na własne oczy. Umawiają się. Zatem czekamy. Może, może...
  2. Sprawa się skomplikowała, tak jak pisałam, Pan w weekend nie ma czasu, ja jak się okazuje ten czwartek mogę mieć zajęty jednak, jutro się okaże.. Może uda mi się to na piątek przełożyć, tylko nie wiem, czy będe miała z kim zostawić psa, a sam już będzie dziewięć godzin, więc potem odpada żeby znowu był sam..
  3. Cały czas trzymam kciuki wirtualnie zaciśnięte!:p Fizia jest tak wspaniała, że Pani na pewno się w niej zakocha! Życzę i suni tej Pani, żeby się w sobie wzajemnie akochały na zabój!
  4. Jestem. Umówiłam się z Panem z Chorzowa na wizytę przedadopcyjną wstępnie na czwartek. W środę mam potwierdzić. Klementynko, Pan chciał suczkę czy pieska? Jak wygląda sprawa sterylki? Mam tylko podpytać jaki jest jego stosunek do sterylizacji? Będzie to w umowie? Kto będzie ją finansował?
  5. Co to znaczy "mieli wywozić psy"? Gdzie je mieli wywozić?
  6. ZuziaM, nie wiem nawet co powiedzieć... Już mi się oczy mokre zrobiły jak czytałam to co napisałaś... Ale jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!
  7. Matko, jak tu puściutko! Amidzie trzeba by znaleźć DT żeby się światu pokazała!
  8. A co z tym podejrzeniem ciąży? Wiadomo coś?
  9. I co tam u Fafulca? Leni jest w tym tygodniu na Dogo z doskoku, ale może Fafi już do domku pojechał?
  10. Może jakieś zdjęcia Lajli nowe, jakieś "portrety"? I nowe ogłoszenia można by zrobić?
  11. Słyszałam , że Perełka czuje się już lepiej, więc teraz trzyma kciuki, ża ten najlepszy z możliwych domek!
  12. Witam z ranka!!
  13. Czekamy na wieści, o Stasiu i o Fizi!
  14. Też zaraz zmieniam! Fajniście , że Tito już znalazł swoich ludzi i że oni go znaleźli!!:loveu: A może jakieś zdjęcia?:oops:
  15. Zadzwonię dzisiaj ok. 10.00 Zobaczymy..
  16. Super Wiewiórko!!:multi: :loveu: :multi: :loveu: :lol: Ja teraz jestem w pracy i czekam na telefon od Amikat, czy przetrzymają sunię dla mnie troszkę po godzinach. Jeśli tak, to jadę tam prosto z pracy i zabieram Iskierkę. 770305. Jak tylko coś będę wiedziała od Amikat to zaraz się umawiam z Wiewiórką. Mam na wszelki wypadek w torebce stare szelki od mojego Reksia, mam aparat i pieniądze dla Oli. Dam 30 PLN mam nadzieję, że wystarczy.. A drugiej suni musimy imię wymyślić, może nowy wątek? A może na tym samym się nią zająć? Szkoda, że nie ma Natussii, mogłaby nam rozjaśnić sytuację i rozpoznać małą, ale poradzimy sobie. Jak będę w schronisku, to postaram się wypytać jak najwięcej.
  17. Może [B]jagdteriera[/B]?;) (nie wiem czy napisałam bez błędu..)
  18. Za pięć postów! Ale tych Twoich, zmodyfikowanych, to będzie juz 1000 strona!!:eviltong:
  19. I ta trawa zielona, na której się można powylegiwać...( jak się przestaniesz bać Dagusiu i wyjdziesz ze swojej budki..) ;)
  20. Zagladam i podnoszę, nie wiem co moę zrobić krucho u mnie z kasą... To "schronisko" już dawno powinno zostać zamkniete, tylko co z psami? Boże, widzisz i nie grzmisz..
  21. Numer się zgadza. Taki dostałam od Maciaszka. A numer od Pani która dzwoniła to: 608 598 975 Jak się do jutra nie odezwie to może spróbuję do niej zadzwonić, jak myślisz?
  22. No właśnie też na to wpadłam. Zadzwoniłam do Amikat, jutro rano będę wiedziała czy mogę jechać po małą. Wiewiórka będzie czekać jutro na mój telefon, to się umówimy około godziny 18.00 lub 19.00. Albo we wtorek, to zależy co uda się załatwić Amikat. Pytanie tylko którą suczkę mi wydadzą..:oops:
  23. Mam nadzieję, że wtedy to już Dagusia będzie leżała na kocyku ze swoją Pania, albo Panem...:cool3:
×
×
  • Create New...