Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. [COLOR=green]Dziewczyny, jeśli znacie kogoś z Sosnowca, z dobrym aparatem, kto mógłby porobić piękne zdjęcia do ogłoszeń naszej Iskierce,[/COLOR] która jest w DT, to proszę o PW do mnie, do Wiewiórki, albo informacje na wątku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przestraszona-iskierka-juz-w-dt-szukamy-ds-144058/[/URL] Przepraszam Rumku, za ten off, wiem, że dla Ciebie dzisiaj ważny dzień. Zetną Ci dziewczyny te twoje dredy i wszyscy zobaczymy jaki z ciebie przystojniak!!
  2. Kolejny wątek, na który się wchodzi z przyjemnością!:loveu: Dygusiowa, zanim wyjade, wyjdź z budki, chcę Cię zobaczyć na zielonej trawie!:razz:
  3. Przepraszam, że nie pisałam. Jestem z Panem umówiona na jutro, czyli w piątek.Udało się to przesunąć. Wieści będą późnym popołudniem, lub wieczorem. Mogę ewentualnie zaraz po wizycie wysłać sms-a, tylko podaj mi numer telefonu Klementynko.;) Mam nadzieję, że będzie dobrze!
  4. Mogę podarować dla Zumiego , na bazarek , sukienkę w której byłam tylko raz na weselu. Kosztowała 260 PLN, mogę ją wystawić za 200PLN. Tylko, że wyjeżdżam w niedzielę i będę dopiero około 14-15 września. Mogę przeslać na PW zdjęcia i opis, jeżeli ktoś chciałby wystawić. Wysłałabym, jeżeli ktoś by ją wylicytował, po moim powrocie. Jakby co, to piszcie.
  5. A kto to byl u Ciebie ostatnio, Wiewiorko, na sesji Frani? A, i jeszcze jedno. Piszcie czy potrzebujecie pieniędzy dla Małej. Co z tym pogryzieniem na glowie? Czy wet się wypowiedział?
  6. :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. Super wieśći!!! To sukienka może będzie dla Zumiego, on jest w hoteliku, i u niego krucho z kasą...
  8. Dziękuję Wiewiórko! [SIZE=4][COLOR=purple][B]SZUKAMY OSOBY Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ DO ZROBIENIA SESJI ZDJĘCIOWEJ W SOSNOWCU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#800080] :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B]
  9. Aż sie wierzyc nie chce! :crazyeye: Maciaszku, to może tą sukienkę na jakiegos innego psiaka? Zdjęcia Ci już wysłałam na PW, potem tutaj dopiero zajrzałam... Kenny, nie znam Cię, ale już tyle o Tobie słyszałam, że ho,ho...:diabloti: Od historii Cyklusia się zaczęło...
  10. [quote name='__Lara']Cioteczki, na koncie Vertera jest teraz tak: 702 - 360zł za pobyt w hotelu + szczepienie 60,00zł = więc zostaje nam 342zł. Czy mogę kogoś prosić żeby napisał do kilku ciotek Pw z przypomnieniem o wpłacie??? Tu jest wykaz: majka50 - 3 miesiące do zapłaty (po 10,00zł) Negri_2008 - drugi miesiąc do zapłaty, 10zł supergoga - drugi miesiąc do zapłaty, 20zł agatka51 wie :evil_lol: ciotkę Lejlę odhaczam z drugiego miesiąca (50zł) z powodu fripexów itd. ;) Edit: Dzwoniła fajna Pani w sprawie Vertera! Mieszka ok. 30km od Krakowa. Ma dzieci, wiek w przedziale 6-13 lat, ma pieska, psiak miałby miejsce do latania, Pani mieszka w domku :) [U][B]poszukujemy osoby na wizytę w miejscowości Bęczyn, koło Paszkówki, niedaleko Wadowic!!![/B][/U][/quote] Super wieści!! Trzymamy kciuki!
  11. Jestem znowu na chwilkę, ale co sie strachu najadłam... Musiałam zaglądnąć chociaż do Iskierki i wysłać Maciaszkowi zdjęcia obiecane. Ciekawe jak sie sprawuje nasza wyrośnieta panienka? Wiecie co, przyznam sie Wam, że jak ja zabierałam to miałam ze sobą aparat... Ale z tego wszystkiego zapomniałam że zdjęcia mam zrobić..:oops: Czekam na wieści. Aniaak, uściskaj Zuzankę!
  12. [U]Mgie[/U] miała fajny dom dla Grzywaczki naszej..
  13. To już jutro dziewczyny!
  14. Całą stRonkę poleciłam, może Pani się w którejś zakocha..
  15. Dbam. Jutro jeszcze jadę do kardiologa. Laro, mnie nie ma od niedzieli do mniej więcej 14 wrzesnia. Zaglądaj do Iskierki, mogę Cię o to prosić? Będziesz miała oko na wątek? Wiem, że masz ich tak dużo..
  16. Dziewczyny, dzisiaj jestem tylko na chwilkę. Byłam dzisiaj na pogotowiu. Slabo się czuję. Jutro będę.
  17. To podniosę biedaka. Dobrze, że już bezpieczny. Trzymam kciuki za niego i za Was.
  18. Czekamy na wieści!
  19. Wszystko Ci wyślę Maciaszku jutro na PW. I trzymam kciuki.
  20. Wiem, że to niewiele, mogę podarować na bazarek sukienkę w ktorej byłam na weselu ( jeden raz założona, kosztowała 260 PLN - podarowana..sama bym tyle nie dała.) Sukienka jest piękna, długa do ziemi, z bordowej i fioletowej tafty, na cienkich ramiączkach. Do tego przypinana róża. Wiązana na plecach. Mogę ja wystawić za 200 PLN.:oops: Tylko, że ja wyjeżdżam w niedzielę. Ktoś musiałby bazarek wystawić, a ja, jeśli ktoś by ją w ogóle wylicytował, wysłałabym ją po powrocie, czyli okolo 14-15 września.
  21. No nie wiem, myślałam, że może Angela przy całym tym zwierzyńcu ma też stonkę na stanie...;)
  22. Masz talent Malawaszko! :grins: Zresztą modeli masz przekochanych!!
×
×
  • Create New...