Amikat wyslała mi to wszystko, czego sie dowiedziała w schronisku.
[B]To samo co już wiemy.[/B]
[B]Te same dwa zdjęcia.[/B]
Powiedzieli jej, że te dwa czipy zostały przemieszane może.
Natussiaa to co teraz?
Spójrz dzisiaj proszę na suczkę 38/56..
Myślę, że to jednak ona, ta nasza Iskierka...
A ta sunia ze zdjęć, to może jak już przypadkiem trafila na wątek, może miałaby szansę na swój własny?
Natussiaa, może uda Ci się dowiedzieć czegokolwiek o nich.
Jakie są duże przede wszystkim, czy przyjazne w stosunku do ludzi, szczekacze, czy cichutkie...
Iskierko, jeszcze czekamy!!