Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dobre wieści. Ja wszystkie maile w sprawie Perełki zapisuję i jakby co to będę polecać inne psiaki. Mam od Leni356 namiary na czarna pudliczkę z Cieszyna na przykład. A Perełce życzymy zdrówka!
  2. Pięknie to napisałaś Agata51!! Twoja Maryśka jest super! A pogoda, proszę , bez upałów, bez burzy, chyba Dyguś maczał w tym palce!:lol:
  3. Jestwm na chwilkę, jutro będę na weselu ale w poniedziałek postaram się o ogłoszenia!
  4. A Dagusia jeszcze nie wie, że to jej ostatnia noc w schronisku!
  5. Rumku, wędruj do góry co nieco!
  6. Nic nie wiemy.. Natussiaa miała być w czwartek w schronisku, ale się nie odzywa na razie...
  7. Gdzie Natussiaa?
  8. To jeszcze czekamy.
  9. Ja miałąm dzisiaj trzy maile w sprawie Perełki. Jeden fajny od Pani, która pożegnała swojego psa po trzynastu latach ( jak był mały, to znalazła go na śmietniku..) Napisała o sobie, że nie jest już "młódką" więc szuka psa którego mogłaby znosić z drugiego piętra nawet jak zachoruje. Perełka jej sie bardzo spodobała. Odpisałam jej, że sunia czeka na sterylizację, opisałam o co chodzi z wizytą przedadopcyjną. Czekam na odpowiedź. Jak Perełka wyzdrowieje i znajdzie dom u tych Pństwa u których była Lara, to zaproponuję Pani najwyżej innego pieska. Może Iskierkę, jak już się znajdzie.. A za Perełkę trzymam kciuki. Za Pati też.
  10. Wysłałam jeszcze raz info do Resurrus i do wszystkich jej znajomych, w tym tych, które mają grzywacze.. Nie wiem, może napisałabym do jakiejś hodowli tych psów? To są przecież miłośnicy rasy..może by pomogli..
  11. To podniesiemy!!
  12. Ale nie ma Natussi...
  13. Zaraz postaram się chociaż ciotki pospraszać...:shake: A już dostałam maila w sprawie Perełki... Niech malutka się trzyma jakoś...:placz:
  14. No właśnie!
  15. Amikat ma urlop i szaleje na budowie w Maciejkowicach... Pewnie nie ma czasu zaglądnąć nawet na Dogo.
  16. Może i dobrze, że Dagusia nic nie przeczuwa, bo ona to dopiero by spać nie mogla!
  17. Matusiu, są takie cudne... Ich mama jeszcze piękniejsza!
  18. Grzecho - szerokiej drogi!
  19. Amikat wyslała mi to wszystko, czego sie dowiedziała w schronisku. [B]To samo co już wiemy.[/B] [B]Te same dwa zdjęcia.[/B] Powiedzieli jej, że te dwa czipy zostały przemieszane może. Natussiaa to co teraz? Spójrz dzisiaj proszę na suczkę 38/56.. Myślę, że to jednak ona, ta nasza Iskierka... A ta sunia ze zdjęć, to może jak już przypadkiem trafila na wątek, może miałaby szansę na swój własny? Natussiaa, może uda Ci się dowiedzieć czegokolwiek o nich. Jakie są duże przede wszystkim, czy przyjazne w stosunku do ludzi, szczekacze, czy cichutkie... Iskierko, jeszcze czekamy!!
  20. To napiszę jej sms-a. Wiem, że ona ma urwanie głowy.
  21. Spójrzcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/perelka-mala-pudelkowata-juz-w-dt-szuka-ds-katowice-144463/index5.html#post12824022[/URL] [IMG]http://images44.fotosik.pl/184/b99962026a5ca11bmed.jpg[/IMG]
  22. Dokładnie! Wyślę jej PW! Wyslałam. I na wątek grzywaczy też ją wkleiłam.
  23. Wyslalam jej dwa maile i dwa PW ale jak ona nie ma dostępu do internetu to nic z tego. Może mogłabyś jej sms-a , albo ja jej wyslę , tylko nie mam numeru, a nie chce się narzucać...
  24. Amikat mi wczoraj napisala, że ma dla mnie wieści i zdjęcia bo byla w schronisku, prosila o mój adres mailowy, podalam, ale na razie sie nie odezwala. Jest na urlopie, pewnie ma dostęp do internetu znikomy.
×
×
  • Create New...