Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Podniesiemy Rumka!
  2. Do góry Iskierko!
  3. Będzie , będzie bazarek, muszę tylko zrobić ładne zdjęcia!
  4. Zaglądamy z rana, już niedługo Dagusiu!
  5. Do budy niech się sam wsadzi...:angryy: Dzisiaj postaram sie zrobić rodzince nowe Allegro, z nowymi zdjęciami!
  6. Cześć Manilka! :loveu: Fajniście, że jesteś na Dogo! Witamy! :loveu: I DZIĘKUJEMY!!!!:multi:
  7. Muszę mu to pokazać!:evil_lol: On woli zamiast spacerów komputer :diabloti:
  8. Ciekawe jakie wieści mają Amikat i Nastussia.. Były prawdopodobnie w poniedziałek w schronisku w Chorzowie i pisały mi że popytają o Iskierkę.
  9. Jest wysterylizowana i zaczipowana. Tyle się dowiedziała Amikat. Ja się dołożę na pewno do kosztów szczepień, leczenia i wszystkich innych potrzeb!!!!
  10. A jak tam moja kasa wygląda, Laro? Ja chyba wpłaciłam 20 PLN , za transport bazarkowy , więc chyba to za sierpień i wrzesień? Bo jak będę coś zalegać, to krzycz!;)
  11. I troszkę podniesiemy myszkę małą...
  12. Trzymam kciuki! I czekam na wieści od Amikat i Nasstussi..
  13. Potrzebna pomoc!!!
  14. PIES PIĘKNY I FAJNY CHARAKTEREK, WIĘC MYŚLĘ, ŻE TAK BĘDZIE!:loveu:
  15. My mamy las pod domem ( Góra Hugona ) więc spędzamy tam klka godzin dziennie... Tak sobie myślę, że ja w ciągu tygodnia właściwie nic nie robię tylko chodzę do pracy, śpię i łazikuję z psem po Hugobergu.. A jak jest taki upal jak dzisiaj, to idziemy daleko w las, siadamy pod drzewem na polance, ja mam kryminal, Reksio kość...a na deser...chlebek z masłem orzechowym :eviltong: Ja uwielbiam a Reksio to dopiero!! Biedny mój mąż coraz częściej gotuje!
  16. Podniesiemy kruszynkę!
  17. Nie ma za co, Laro! Tak sie cieszę, że ta mała kudłatka jest szczęśliwa!
  18. Dzięki Maciaszku! Bazarek wystawię sama. Poproszę Jotkę, żeby mi potem ewentualnie powiedziała kto wpłacił i wyślę! Juz teraz zapraszam, a bazarek będzie dziś wieczorem lub jutro!
  19. Laro, ja brałam ślub 16 września! I szesnastka to na pewno szczęśliwa liczba!:loveu: Niestety krótko po moim ślubie i po podróży poślubnej mój Pajtuś, po czterech miesiącach leczenia, po niespodziewanej cudownej poprawie w dzień ślubu (!) musiał pojechać w swoją ostatniaą podróż. Razem z mamą trzymałyśmy go do ostatniej sekundy za łapkę i to my go pochowałyśmy w ogródku rodziców..:-( I zaraz potem ( 11 dni) pojechałam do schroniska z moim mężem i tak w naszym domu pojawił się Reksio... O Pajtku zawsze będę pamiętać, ale bez Reksia mój świat nie byłby tym samym światem! Życzę Wam jamniczo-kociej gromadki!:loveu:
  20. Znalazłam, odkopałam :oops: Napisałam do aniaak i na razie cisza... Dzięki Laro, że tutaj zajrzałaś!
  21. A Frania to się powinna nazywać Greta, albo jakoś tak dostojnie, bo jest prawdziwą damą... Obraża się, jeśli sie ją przestaje głaskać, no i chodzi powoli i z pełnym dostojeństwem! No i widać nawet jak siedzi, to jak figurka jakaś, no nie przychodzi mi inne sŁowo do gŁowy, jak DOSTOJEŃSTWO...:roll:
  22. A bazarek zrobiła kochana Diana79! :loveu: Dzięki wielkie!
×
×
  • Create New...