Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Laro, na pierwszej stronie umieścilaś informacje o bazarkach dla Rumka. Jest jeszcze mój skromny bazarek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-recznie-haftowane-gobeliny-inne-dla-rumcajsa-do-24-08-a-144328/[/URL]
  2. Lara mi napisała sms-a, że Mysia już w bezpiecznych rękach.:loveu: Szczegóły opowie, a teraz jedzie do Mikołowa bo znalazła wróbelka ze złamaną łapką!
  3. Dzięki Malawaszko...
  4. No właśnie, niech Cię zobaczą!
  5. Co?:crazyeye: I Ty to tak spokojnie Leni piszesz? Trzymam kciuki!! Mocno, mocno!
  6. Dokładnie! Nie wszyscy mają internet zresztą!
  7. No właśnie! Taki najlepszy!
  8. Amikat była w schronisku w poniedziałek!!!! Dzisiaj na Dogo z doskoku, bo ma urlop. Zresztą Stefek jest chory, Ona ma tyle na glowie, chyba cuda czyni, że jeszcze znalazla czas żeby się Malutką zająć... Podeśle mi zdjęcia i to czego się dowiedziała w schronisku na maila!!! mam nadzieję, że to dobre wiadomości!!!
  9. My tez podniesiemy...ciekawe czego się dowiemy...
  10. Mam nadzieję, że się telefony rozdzwonią w końcu i to od samych fajnych ludzi!
  11. Prosimy o zdjęcia!! Mysia ma szczęście...:loveu:
  12. Dziękuję Natussiaa!!! To jutro się mam nadzieję zacznie dla Iskierki naprawdę początek drogi do nowego domu.
  13. Może jutro Naussiaa nam rozwieje wątpliwości!
  14. Mam nadzieję, że to sunia 38/56!
  15. Ja mam psa ze schroniska, ale jak go zabieraliśmy to miał dwa miesiące i w schronisku spędzil tylko jedna noc. Jest mały, rozpiesciliśmy go troszkę, poza tym może na jego zachownie miało wpływ to, że był dwa razy pogryziony przez duże psy jako bąbel niespełna półroczny...no i teraz mamy takiego Czarusia o jakim Ty pisałaś :diabloti: A na przyklad taka Frania, tyle czasu w schronisku, i chodząca łagodność...Lubi koty, dzieci, inne psy...nie ma z nią żadnego problemu.. Myślę, że nie ma reguły... Pies zrschroniska może być tak samo problemowy jak pies z renomowanej hodowli.
  16. Billie ja też nie mam osiemnastu lat i mieszkam " na swoim", ale zawsze muszę się liczyć ze zdaniem mojego TZ-ta.. Tak to już jest... Mam nadzieję, że Iskierka się odnajdzie, że Natussiaa dowie sie o niej czegoś i wtedy zobaczymy... Nie zrażaj się, może po akcji w Silesii coś się zmieni w nastawieniu Twoich rodziców, ale nic na siłę... Trzymam kciuki.
  17. Podniesiemy i czekamy na relację od "Fryzjerek"!
  18. Witamy przy porannej kawie!
  19. Dygusiowa nie jest przecież taka wiekowa, coś jej się jeszcze od życia należy!:loveu:
  20. Zdjęcia Malawaszko powalają...Ukłony!
  21. Z telegazety jest chyba nawet większy odzew niż z internetu! Do mnie dzwonili dwa razy w sprawie Frani, niestety jak już była w swoim nowym domu od dwóch dni... Przekazalam innym szukającym domu dla jamnikopodobnych..
×
×
  • Create New...