-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
To jeszcze Cię podniosę maleńka...
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Jasza replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale tu puściutko!:shake: -
Lara, dobrze, że jesteś!:loveu:
-
Dotarlam na wątek dopiero teraz. Pieniądze wyskrobię po wczasach w przyszłym miesiącu.:oops: Wysłałam Amikat PW z prośba o numer konta. Mogę oddać na bazarek złotą przywieszkę z cyrkoniami, w kształcie perełki ( nie wiem jaka próba, ale sprawdzę w domu) i książkę Turid Rugaas " Sygnały uspokajające ". Kto może wystawić? Prześlę zdjęcia na maila.
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Podniesiemy Fizię z dzieciaczkami! -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
Jasza replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Witamy Larę! :multi: -
Wysłałam na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ale jak nie doszły to wyślę jeszcze raz. Ale to wieczorem, bo mam fotki na domowym komputerze.
-
Dziękuję! Wysłałam Pani numer konta i link do wątku Zumisia. Może zajrzy tutaj do nas?
-
Diana, jak możesz to napisz, czy zdjęcia doszły. Masz teraz inny jeszcze bazarek, jeżeli nie dasz rady, to ja sama go wystawię tylko ktoś musiałby zbierać pieniądze, bo ja nie mam swojego konta...
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
Jasza replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Poleciałam wczoraj Lajlę córce Pani Agaty która adoptowala Franię. Czekam na odpowiedź. -
Wysłałam wczoraj. Mam nadzieję, że się odezwią.
-
Czekam na wieści od Amikat i Nasstussi.:roll:
-
Dziękuję Billie za zaangażowanie. Ja jak mieszkałam z rodzicami miałam ten sam problem. Mi się udało, trzymam kciuki żey Tobie i Iskierce też! Dziękuję wszystkim za ogłoszenia. Dzisiaj zrobię nowe. Ale to w przerwie śniadaniowej... Reksio raczej się tak nie uśmiecha, on tylko rozgryzał patyczek...;)
-
[SIZE=3]Proszę o podanie numeru konta Zumisia.[/SIZE] [SIZE=3]Pani ktora chciała go adoptować, po rozmowie z mężem na razie musi się wstrzymać z przyczyn osobistych, ale chciałaby wpłacić swoje odłożone [B]60[/B] PLN.[/SIZE]
-
Podnosimy, a co!
-
Polecilam Fafiego córce Pani Agaty która tydzień temu adoptowała Franię. Oni mają trzyletnią córeczkę, ale nie wiem czy to byłby problem?
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd7b51f11531301c.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd7b51f11531301c.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/bd7b51f11531301cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6c884ffdba80ad20.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/162/6c884ffdba80ad20med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki wszystkim za otuchę, bardzo, naprawdę. Jotpeg, mój Reks jest świetny, to prawda, najlepszy pies na świecie :loveu: tylko cholera straszna..
-
I zaraz mi lepiej.. Chociaż troszkę.. No, ale to nie mój wątek, tylko Iskierki! Podnosimy dziewczynkę! Wytrzymaj maleńka! Może dzisiaj się ktoś odezwie, ktoś zakochany w Malutkiej?
-
Diana, wysłałam Ci maila ze zdjęciami i opisami rzezcy na bazarek dla Rumcajsa. Jak założysz, to podrzuć link proszę!
-
Dzięki Billie, na Dogomanii wszyscy się rozumieją.. A w pracy muszę słuchać o kocich skórkach na bolące plecy i albo się ciągle kłócić, albo wychodzić ostentacyjnie i czuć na plecach porozumiewawcze spojrzenia..
-
Szachrajko, dziękuję za Cafeanimala! Ksiaraf, dziękuję za banerek! Zaraz wstawiam! Mamanabank, dziękuję za "Łowicz" ;) !
-
Dziękuję Joma, postaram się zmobilizować. Tym bardziej mi to kulawo idzie, że w całej mojej i męża rodzinie jestem uważana za osobę niepoważną i co chwilę ktoś nie omieszka mi przypomnieć, że to LUDZIE powinni być na pierwszym miejscu, że mojemu mężowi to pomnik wystawić, że ma do mnie cierpliwość ( bo łażę z psem po lesie zamiast obiady gotować i ogórki zaprawiać), że bym już dała sobie spokój z TYMI psami, a się zajęła czymś poważnym (?) Nie mamy dzieci, więc tym bardziej czuję ten ostracyzm dookoła siebie. Wiele osób uważa że to dlatego mam psa, że to dlatego jestem taka dziwaczka... Nic o mnie nie wiedzą, ale i tak wydaje im się że maja prawo pouczać mnie i moralizować... Kiedy słyszą, że jedziemy z psem na wczasy, pytają: A to nie możecie go [B]gdzieś[/B] zostawić? Już nie mam siły tłumaczyć, wyjaśniać... Jedyną osobą która mnie wspiera jest moja mama. Z niej też się śmieją, że jest "kocią mamą", bo dokarmia koty na osiedlu i na ogródkach działkowych. Razem karmimy też koty u nas w pracy. Na nią zawsze mogę liczyć i rozumiemy się bez słów. Przepraszam, za te wynurzenia. Jakoś taki mam dzisiaj słaby dzień..
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też widziałam tylko fragmenty ale Fizia mogłaby tam rolę doztać , to pewne!