Właśnie do mnie pisała Wiewiórka, wczoraj przed samym moim wyjazdem na wesele!:multi:
Wiewiorko, jeżeli będziesz dzisiaj na Dogo, to napisz proszę co to za domek, czy są tam inne psy, ja moge pojechać do schroniska i zabrać Iskierkę w jakikolwiek dzień w tym tygodniu, bo za tydzień wyjeżdżamy na wczasy. Może być nawet w poniedziałek! I dam np. 30 PLN na wizytę u weta.
Po prostu pojadę i poproszę że zabieram do DT suczkę o numerze 770305 i już.
Nie chcę oglądać dwóch psich bidulek i musieć wybierać między nimi.
[U][B]A wy co myślicie?[/B][/U]
Ja teraz jadeę po mojego futrzaka, będę na Dogo wieczorem.
Pewnie kolo 20.00