Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. A jest na Dogo jedna wielbicielka Grzywaczy! Ma nawet łysolka ze schroniska. ktory zdobywa nagrody na wystawach! A w sumie ma cztery grzywacze! Może ktoś pamięta jej nik? Można by napsiać i zapytać o jakieś namiary na fajne domy miłośnikow Grzywaczy.
  2. Szybko znajdzie domek, tylko trzeba by ją wysterylizować. I dobrze domek sprawdzić. Maleństwo jest piękne i jeszcze ma charakterek złoty!
  3. Daguniu, szykuj się!
  4. :talker: czekamy!
  5. ZuziaM, ja i tak jestem pełna podziwu, jak Ty to wszystko ogarniasz!:crazyeye: Cudna jesteś! :loveu:
  6. Podam Ci na PW!:lol:
  7. Dzięki za relacje Wiewiórko! Fajnie się to czyta!:loveu:
  8. Podniesiemy chłopaka! Mam nadzieję, że zdrowy.
  9. Postaram się zrobić w poniedziałek, bo jutro i w weekend mnie może nie być...
  10. A moje finanse sprawdzilaś Laro? Powinno być dwa razy wpłacone po 10 PLN..
  11. Pytania o księgową były na wątku Rumcajsa!!
  12. [quote name='MagdaH']Właśnie:loveu::loveu::loveu:...i elegancko strzyc mu doopkę:p[/quote] Ale tak elegancko postarajcie się! Żeby się Dagunia zakochała!:loveu:
  13. Dziękujemy Bambino! My wszyscy chyba zaczniemy wpłacać jak się Rumcajs wyszykuje!
  14. OK. Billie! Czekamy! Natussiaa...pisz szybko...bo my tu paznokcie obgryzamy!
  15. To raczej Lara wyciągała Perełkę i jej się należą podziękowania!
  16. Iskierko, trzymaj się dzielnie! Nie zapomnimy o Tobie!
  17. Pięknista panna!:loveu: Rokitniczka trochę zamazana..ale też piękna!!:loveu: Gdzie jest Laro ten rezerwat w Mikołowie? Wiewiórko, zagladaj tutaj proszę i pisz dużo Perełce!:loveu: Zostawisz jej to imię?
  18. Szkoda, że nic nie wiemy, szkoda, że nie wiemy nawet czy naprawdę ona żyje... Czy dalej tak się boi.. Jeżeli to ta suczka 38/56 to dalej jest na tym samym wybiegu.. A tak, jakbyśmy coś wiedziały to można by ogłoszenia zrobić...
  19. Dzięki, że zajrzałaś Aniaak! Może jak już się o Iskierce dowiemy czegoś, to znaczy ja Natussiaa się dowie, albo Amikat odezwie, to napiszą, ..
  20. To czekamy na fotki! Mojej mamie nie ma co wysyłać, tak jak z Franią, bo nie potrafię tego potem przenieść na komputer..
  21. Amikat sie nie odzywa... Nic nie wiem... Natussiaa jak możesz to jedź do niej jutro!!
  22. Super wieści dla Fafiego! Trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...