Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Zdrowia dla chłopaka życzymy, niech się trzyma cieplutko!
  2. Monika wyczyścila sobie skrzynkę, zdjęcia dotarły, jak wystawi bazarek, to wszystkich serdecznie zapraszam!:loveu: Mam nadzieję, że ktoś się skusi!
  3. Tak, na ten mail. Wiesz co może tutaj wkleję te zdjęcia, przekopiujesz je do wątku z bazarkiem?
  4. Gonia - uściskaj od nas Dagusię koniecznie!!:lol:
  5. Maciaszku, ja wlaśnie dlatego tutaj sie tak rozpisałam, bo wiedziałam, że Wy zrozumiecie! Dziękuję! Wiewiórko, pięknie piszesz o Iskierce! Biedna mała, trzy lata w schronisku, a co przedtem, to się tylko możemy domyslać... Wieści dobre, fajnie, że nie jest agresywna w stosunku do innych psow. To ważne. Laro, Ty tak fajnie o Kornelii napisałaś...może wymyślisz jakiś tekst dla Iskierki? Ja też coś dzisiaj naskrobię, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie..:oops: Iwona213 - wrzucaj ją, wrzucaj!!
  6. Moja mama mi powiedziała kiedyś: "Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy nie lubią zwierząt." I to się sprawdza. Wyobrażacie sobie świat bez Waszych psów? Bez mrużącej oczy w słońcu Dagusi? Bez Frani siedzącej dostojnie na kanapie? Bez Perełki wdrapującej się na kolana? Bez Białasa z Maciaszkowej galerii? Bez Kornelii taplającej się w kałużach? Bez nich wszystkich...
  7. Te jego jasne brwi kulkowate!!!:loveu:
  8. Dagusia oczka mruży w słońcu!!! :loveu: Teraz to już bedzie tylko piękniej!!! ZuziaM - cudne zdjecia!1 No i się doczekałyśmy! I Dagusia się doczekała!!
  9. Matko, te zdjecia są boskie! A Fizia ma kolorki cudne!!
  10. To on zmężniał!!:crazyeye: Ale przystojny pozostał!!:lol:
  11. No właśnie! Tylko może jakieś lepsze zdjęcia wtedy zrobię!!:cool3:
  12. Teraz dopiero przeczytałam Maciaszku to co napisałaś wyżej... Ja na Dogo się stresuję, ale i tak jest to dla mnie swoista psychoterapia. Naprawdę. Dzisiaj w pracy, juz pod sam koniec, pokłóciłam się z jednym kolegą, na psie tematy oczywiście. Jest to osoba, która nie ma, nie chce mieć i nigdy nie miała psa ani kota. Parę dni temu zrugał mnie za to, że wykastrowałam swojego psa. Temat rzeka, nie będę opisywać, bo wszyscy z nas chyba często muszą tłumaczyć jak jest to ważne i o co w ogóle chodzi. A dzisiaj zaczęło się niewinnie, od tematu naszego wyjazdu w góry, oczywiście z Reksiem. Kolega stwierdzil, że pies w górach to nieporozumienie. Że każdy pies powinien chodzić bez względu na porę i miejsce w kagańcu.. W końcu oznajmił, że psy powinny dla świętego spokoju zniknąć z powierzchni ziemi. On na przyklad nie życzy sobie mieć z nimi do czynienia... A że ludzie wyrządzają psom większą krzywdę niż psy ludziom ( moje wtrącenie) odrzekł, że nic go to nie obchodzi, bo to on jest CZŁOWIEKIEM i jest czymś lepszym, a psy to są TYLKO psy i są czymś gorszym.. Z taką satysfakcją to powiedział, z takim zadufaniem.. Nie wytrzymałam! Powiedziałam mu, że mój pies jest pod każdym względem CZYMŚ lepszym niż on, i że gdybym miała wybierać, to nie zastanawiałabym się przez moment.. Był szczerze zdziwiony!! Powiedział, że on, gdyby miał do wyboru człowieka i komputer to wybrałby człowieka.. Roześmiał mi się w twarz, kiedy mu na to odrzekłam, żeby się nie ważył porównywać mojego psa do jakiegokolwiek przedmiotu!!!! A jak już dodałam, że pies czuje, kocha i myśli... Nie chcielibyście widzieć jego rozbawionej gęby..:angryy: Zapytał, czy uważam, że życie psa jest ważniejsze niż życie człowieka.. Odpowiedziałam, że dla mnie samo bycie człowiekiem nic nie znaczy, że Homo Sapiens nie zasługuje bezwarunkowo na szacunek i podziw tylko dlatego, że przynależy do rodzaju ludzkiego. Są przecież ludzie którzy są tak podli i źli, że powinni zniknąć z powierzchni ziemi, nie mówiąc już o tym, żebym im była winna poszanowanie!!:angryy: Nazwał mnie nienormalną wariatką, a ja już ze łzami w oczach odpysknęłam, że wolę być nienormalna według jego norm, niż mieć taki jak on system wartości! Na koniec tylko dodam, że jest to "osobnik" który nigdy nie pałał do mnie szczególną sympatią, ani też ja go nie lubiłam. I pomyśleć, że chociaż przez myśl mu przemknęło, że ważniejszy jest dla mnie niż mój sierściuch, którego od oseska ( no prawie..) wykarmiłam z ręki, który jest ze mną na dobre i złe, z którym się rozumiemy bez słów... No a teraz to już będzie chyba trzecia wojna światowa. Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, tym bardziej, że to wątek Iskierki, ale musiałam to z siebie wyrzucić. I już mi lepiej...
  13. Przed chwilką wysłałam wszystkie zdjecia i opis e-mailem do Ciebie Moniko. Bardzo Ci dziękuję!!:loveu: Mam nadzieję, że ktoś ją wypatrzy!
  14. Wyslałam Ci Moniko opis sukienki na PW, ale zdjęć nie wyślę, bo masz pelną skrzynkę..:cool3:
  15. Mialam dzisiaj telefon w sprawie Perełki. Od młodej Pani ze Świdnicy. Wiewiórko, masz PW.
  16. Dziękuję! To wyślę jeszcze dziś wieczorem, lub jutro rano. A może na PW? Czy wolisz na maila?
  17. Sama wystawiłabym,ale szkoda, żeby czekać do mojego przyjazdu... czekam na propozycje!
  18. Czy jest ktoś chętny wystawić bazarek dla Zumisia? :roll:
  19. Podpisuję się obiema rękami! :loveu:
  20. Jeśli bedzie chętny... Napisałam na jego wątku, ale cisza.. Najwyżej wystawię jak przyjadę..
  21. A ja już nie mogę się doczekać zdjęć Iskierki! Piszcie też wszystko co zaobserwujecie, a co mogłoby być przydatne do ogłoszeń. Jaka ona jest tak naprawdę? Czy ciągle taka przestraszona? Jak reaguje na dzieci? Jak na suczki i psy? Czy jechałyście z nią tramwajem, czy jeszcze musi do tego dojrzeć? Czy lubi się bawić? W schronisku powiedziano mi, że jest spokojna. W drodze ( ciężkiej) do Sosnowca mijaliśmy kilka psów i tylko się obwąchiwały, była spokojna, zainteresowana. Jak się zobaczyły z Perełką to też spokojnie było... Ale teraz Wasze spostrzeżenia są na wagę zlota, ważne jest wszystko cokolwiek zaobserwujecie. Jak się z nią spotkasz Ksiaraf, to ją uściskaj ode mnie!
  22. No trudno, czekał tyle czasu, poczeka jeszcze troszkę...
  23. Ksiaraf - dziękuję bardzo!! :loveu: To już się umówcie z Olą i Wiewiórką jak Wam wygodnie! ;) Zdjęcia psiaków przepiękne!! Same psy - też wspaniałe!! No i super Tata!:loveu:
  24. A może, a może..:cool3:
×
×
  • Create New...