Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Jakie wieści? Jak noc? Miśka da radę jechać na kroplówki rano???
  2. Chauwa - dla mnie nie ma i nie było lepszego pocieszyciela niż moje ogony. Po śmierci mojego psa wytrzymałam niewiele ponad 10 dni - pojechałam do schroniska. Zresztą i teraz, jak na Dogo się naczytam, napatrzę na tyle psich nieszczęść, to jak wracam do domu i mnie witaja kręcące się psie dupki, to jakoś tak od razu lepiej...:-) Uściskaj Tobiaszka mocno.
  3. Zaglądam z nadzieją na poranne, dobre i coraz lepsze wieści.... [B]Dreag[/B] - świetna robota! Gratulacje dla Was!
  4. [quote name='Nevada']to tak od razu?[/QUOTE] Widzieć podobno będzie od razu, ale ostrośc widzenia będzie się ustalać ok. dwóch tygodni. Już chyba jadą.
  5. Jutro Slay zabiera Dunie ok. 5.15 lub 5.30. Zacvzynam się denerwować. Ale musi być dobrze. Będę pisać jutro, jak tylko będą wieści od Andrzeja. Oby dojechali spokojnie i szczęśliwie.
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3a45bd4a0608a9f.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1129/c3a45bd4a0608a9f.jpg[/IMG][/URL]
  7. Oby się wszystko dobrze goiło na Kimuszku.
  8. I ja trzymam za plan. Ciężko myśleć o domowym DT lub hoteliku, jeżeli Stevie nie dogaduje się z innymi psami. Ale czy to jest prawda, że się nie dogaduje....pytanie. I jak to sprawdzić...
  9. Rozmawiałam z Zofija.... Nie wiem co robić. Po prostu nie wiem....
  10. A tutaj? Matko, ja nie znam osobiście żadnego hoteliku.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY/page3[/URL]
  11. Wdoki koszmarne, a jak dojdą do tego: brak słońca i deszcz....ech.. No, ale niedługo wszystko zasypie gruba warstwa śniegu, będzie biało i pieknie, roboty drogowe ustaną ;-) Obcinanie pazurków, wyciąganie i rozgniatanie kleszczy, grzebanie w psiej kupie, żeby sprawdzić czy są robaki, wycieranie śpiochów....itd.itp. ;-)
  12. A ten hotelik: ( Dogomaniacki) [URL]http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/[/URL] Nie znam co prawda, ale ktoś kiedyś mi polecił. Tylko to świętokrzyskie....
  13. Nutusiu, ale się probiło... Odświeżę Kimi ogłoszenia.
  14. To kciuki za DT na Mokotowie. BDT?
  15. Jakbym ja wracała po nocy, to by pewnie też ujadały ;-) Ale, tak jak pisałam, nie szczekają, tylko się cieszą opętańczo. Ale klucze od zawsze ściskam z dłoni mocno, żeby mi po drodze na 4 piętro nie zdźwięczały ;-) Edit - a z siatami chodzi mąż :diabloti:
  16. Poza tym moje na szczęście kręcą kuperkami i kichają - ale nie szczekają. Tylko czasami mam rysy jak Matka Boska Częstochowska od Misiowych pazurków.
  17. [quote name='malawaszka']to gdzie się po nocach szlaja????[/QUOTE] Taa, Zerduszko, o trzeciej nad ranem z siatami ;-)
  18. O matko...nie wiem co powiedzieć.. Skąd DT???
  19. Skąd wziąć tymczas.... Z Pragnienie Miłości nie "wyszło"? Nie da rady?
  20. No trudno...szkoda. Za kciuki dziekujemy. Dunia zasikuje Pani Celinie mieszkanie - chyba po Encortonie.... ;-(
  21. Sunię widziałam na FB. Zapisuję. Kolejna masakra.....az nie wiadomo co napisać, co powiedzieć....
  22. [quote name='ewu']Ja też... Ale teraz po sąsiedzku [B]Meeaw go przypilnuje[/B]:))[/QUOTE] Też tak myślę.
  23. Cudne zdjęcia, szczęśliwy, zrelaksowany pies. A "kopytka" ma dłuuugie - to trudno się dziwić, że na stół potrafi wskoczyć ;-)
×
×
  • Create New...