-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Pumka -to czekamy na relację! A pójdziesz z psem swoim? Może jakby zaakceptował maluchy, to mogłabyś je przetrzymać do niedzieli?:oops:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Cześć Heniu! czekamy na wątek malutkiej. Dunia ma zastrzyki na szczęście jeszcze tylko dzisiaj i jutro. Bardzo tego nie lubi - a zakraplania 4 razy dziennie - jeszcze mniej. Pani Celina kupiła jej cieńsze igły, czwórki, bo siódemki już się jej "nie podobają" - znaczy Duni ;-) -
Oj tam, niestraszna - bo się sama poprawiła!:eviltong:
-
Psiaki cudne, trzymam za całą akcję. A ludzie chyba nie tacy źli, skoro sunieczkę przygarnęli... Czasami tacy ludzie mają więcej serca niz Ci ktorym się powodzi troszke lepiej...
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Uściski przy porannej kawie! Dzisiaj sami w domu, dobrze zrozumiałam? -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiunia...nie wiem co napisać nawet... To chyba neurologiczna postać nosowki.... Są psy które to przetrymały, czasami zostaje tik nerwowy, ale da się !!!! Nilsson, co mówi weterynarz??? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj z Pania Celiną, Pani Basia się na razie nie odezwała, muszę dzisiaj zadzwonić do Slaya, zapytać o rozliczenie, potem do Garncarza, zapytać o kontrolę, potem do Stefanowicza, czy i kiedy i za ile byłaby możliwa operacja drugiego oka Duni u Niego w Krakowie. -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike, podrzucisz mi wątek Mikropsiaków? -
Wada zgryzu z wadą kręgosłupa :diabloti: Bidusia ma już wątek ? :cool3:
-
Żabka - ofiara okrutnej pseudohodowli , już znalazła cudny dom ! :)
Jasza replied to wagens's topic in Już w nowym domu
Zapisuję czekoladową piekność! I powtórzę - Wagens - cudna jesteś! -
Henikar znalazla taką małą pchłę, ma może z trzy kilo...przyczołgała sie pod szkołę...:-( Na razie koczuje w budce ochroniarzy na parkingu. Szukamy dla malutkiej DT...dzisiaj powinien byc już wątek... [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strzał-prosto-w-serce!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B]Ellig[/B], a może mogłabyś Pani z FB podeslać takiego nietoperza...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strzał-prosto-w-serce!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Przyczołgała się do Henikar pod szkołę, nie mogła ustać na nogach, ma około pół roku i na razie awaryjnie mieszka w budce na parkingu. Pchła ma chyba z trzy kilo, Henikar dzisiaj założy wątek... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7e38c278cd49045.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1148/b7e38c278cd49045.jpg[/IMG][/URL][/INDENT]
-
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
Jasza replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie...Wagens, spłakałam się ...cudna jesteś.... Cudni jesteście, porozsyłam..... -
Bardzo poproszę! Dziekuję! Jak będzie wątek, to wkleję oczywiście.
-
Ewa Marta - kurcze, jak Ty to robisz?? Niesamowita jesteś!! Kciuki!!!
-
[B]Ellig[/B], a może mogłabyś Pani z FB podeslać takiego nietoperza...:-( Przyczołgała się do Henikar pod szkołę, nie mogła ustać na nogach, ma około pół roku i na razie awaryjnie mieszka w budce na parkingu. Pchła ma chyba z trzy kilo, Henikar dzisiaj założy wątek... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7e38c278cd49045.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1148/b7e38c278cd49045.jpg[/IMG][/URL]
-
Nutusia - czarujesz chyba!!! Ja nie mogę!!!:multi::kciuki::kciuki::bigcool:
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Konto sobie poszukałam ;-) Będą dwie wpłaty - od Pędzelopki i Juldan, plus wysyłki - razem 55 PLN.(30 + 25 PLN) Grosz dla Groszka. Usciski. -
Nausicaa - czytam Twój podpis i oczom nie wierzę :-) Masz jakąś galerię swoich zwierząt?/ Imiona mają niebywałe. Cudne.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chcesz i możesz - to wyślij zdjęcia, oczywiście, że dołożę!!:loveu::loveu: Skończyłam bazarek dla Groszka, muszę szafy przetrząsnąć.:roll: -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Bazarek??? O mamo - dziękuję!!! Ja też muszę się bazarkowo ogarnąć....w weekend! -
TZ odebrany? Białas szalał? Uśmiechasz się? Tylko pogoda nadal dobija....
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Napisałam do Selengi z prośbą o drugie Allegro cegiełkowe dla Duni - na razie są problemy z Allegro Pesteczki, spowodowane przez jakiegoś ohydnego stwora ludzkiego, mniej więcej za tydzień Selenga prawdopodobnie wystawi aukcję dla Duni. :-) Napisałam do Slaya - jak tam z pieniędzmi, czy dotarły i czy rozliczył się z dr. Garncarzem. No i jeszcze nie zadzwoniłam do Pani Celiny...ciekawe co Ona na to...;-) Pani Basia za to mi odpowiedziała dzisiaj, będzie dzwonić do pani Celinki się umawiać na kolejne spotkanie...napisałam Jej o pomyśle z drugim okiem...zobaczymy.... Może Dunia mogłaby ...ale - nie wybiegam w przyszłość aż tak. Na razie!