Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Pumka -to czekamy na relację! A pójdziesz z psem swoim? Może jakby zaakceptował maluchy, to mogłabyś je przetrzymać do niedzieli?:oops:
  2. [quote name='Foksia i Dżekuś']Wiesci nowe sa takie ,ze wczoraj sparwdzalm dom dla Pesteczki ,jest okej ,nawet super , ostateczna decyzje podejmie Iza i w piatek wstepnie umówiona jest na adopcje.[/QUOTE] :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  3. Cześć Heniu! czekamy na wątek malutkiej. Dunia ma zastrzyki na szczęście jeszcze tylko dzisiaj i jutro. Bardzo tego nie lubi - a zakraplania 4 razy dziennie - jeszcze mniej. Pani Celina kupiła jej cieńsze igły, czwórki, bo siódemki już się jej "nie podobają" - znaczy Duni ;-)
  4. Oj tam, niestraszna - bo się sama poprawiła!:eviltong:
  5. Psiaki cudne, trzymam za całą akcję. A ludzie chyba nie tacy źli, skoro sunieczkę przygarnęli... Czasami tacy ludzie mają więcej serca niz Ci ktorym się powodzi troszke lepiej...
  6. Uściski przy porannej kawie! Dzisiaj sami w domu, dobrze zrozumiałam?
  7. Misiunia...nie wiem co napisać nawet... To chyba neurologiczna postać nosowki.... Są psy które to przetrymały, czasami zostaje tik nerwowy, ale da się !!!! Nilsson, co mówi weterynarz???
  8. I ja zaglądam. Czekamy na wieści, coraz lepsze :-)
  9. Rozmawiałam wczoraj z Pania Celiną, Pani Basia się na razie nie odezwała, muszę dzisiaj zadzwonić do Slaya, zapytać o rozliczenie, potem do Garncarza, zapytać o kontrolę, potem do Stefanowicza, czy i kiedy i za ile byłaby możliwa operacja drugiego oka Duni u Niego w Krakowie.
  10. Andzike, podrzucisz mi wątek Mikropsiaków?
  11. Wada zgryzu z wadą kręgosłupa :diabloti: Bidusia ma już wątek ? :cool3:
  12. Zapisuję czekoladową piekność! I powtórzę - Wagens - cudna jesteś!
  13. Henikar znalazla taką małą pchłę, ma może z trzy kilo...przyczołgała sie pod szkołę...:-( Na razie koczuje w budce ochroniarzy na parkingu. Szukamy dla malutkiej DT...dzisiaj powinien byc już wątek... [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strzał-prosto-w-serce!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B]Ellig[/B], a może mogłabyś Pani z FB podeslać takiego nietoperza...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strzał-prosto-w-serce!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Przyczołgała się do Henikar pod szkołę, nie mogła ustać na nogach, ma około pół roku i na razie awaryjnie mieszka w budce na parkingu. Pchła ma chyba z trzy kilo, Henikar dzisiaj założy wątek... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7e38c278cd49045.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1148/b7e38c278cd49045.jpg[/IMG][/URL][/INDENT]
  14. Jestem na zaproszenie...Wagens, spłakałam się ...cudna jesteś.... Cudni jesteście, porozsyłam.....
  15. Bardzo poproszę! Dziekuję! Jak będzie wątek, to wkleję oczywiście.
  16. Ewa Marta - kurcze, jak Ty to robisz?? Niesamowita jesteś!! Kciuki!!!
  17. [B]Ellig[/B], a może mogłabyś Pani z FB podeslać takiego nietoperza...:-( Przyczołgała się do Henikar pod szkołę, nie mogła ustać na nogach, ma około pół roku i na razie awaryjnie mieszka w budce na parkingu. Pchła ma chyba z trzy kilo, Henikar dzisiaj założy wątek... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7e38c278cd49045.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1148/b7e38c278cd49045.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nutusia - czarujesz chyba!!! Ja nie mogę!!!:multi::kciuki::kciuki::bigcool:
  19. Konto sobie poszukałam ;-) Będą dwie wpłaty - od Pędzelopki i Juldan, plus wysyłki - razem 55 PLN.(30 + 25 PLN) Grosz dla Groszka. Usciski.
  20. Nausicaa - czytam Twój podpis i oczom nie wierzę :-) Masz jakąś galerię swoich zwierząt?/ Imiona mają niebywałe. Cudne.
  21. Jeżeli chcesz i możesz - to wyślij zdjęcia, oczywiście, że dołożę!!:loveu::loveu: Skończyłam bazarek dla Groszka, muszę szafy przetrząsnąć.:roll:
  22. Bazarek??? O mamo - dziękuję!!! Ja też muszę się bazarkowo ogarnąć....w weekend!
  23. TZ odebrany? Białas szalał? Uśmiechasz się? Tylko pogoda nadal dobija....
  24. Napisałam do Selengi z prośbą o drugie Allegro cegiełkowe dla Duni - na razie są problemy z Allegro Pesteczki, spowodowane przez jakiegoś ohydnego stwora ludzkiego, mniej więcej za tydzień Selenga prawdopodobnie wystawi aukcję dla Duni. :-) Napisałam do Slaya - jak tam z pieniędzmi, czy dotarły i czy rozliczył się z dr. Garncarzem. No i jeszcze nie zadzwoniłam do Pani Celiny...ciekawe co Ona na to...;-) Pani Basia za to mi odpowiedziała dzisiaj, będzie dzwonić do pani Celinki się umawiać na kolejne spotkanie...napisałam Jej o pomyśle z drugim okiem...zobaczymy.... Może Dunia mogłaby ...ale - nie wybiegam w przyszłość aż tak. Na razie!
×
×
  • Create New...