-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Kciuki oczywiście. Pacalność packi - Nutusiu - :grins::grins:
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
Jasza replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Na tęsknotę - smakołyki w kongu - lub w skarpetkach ( to moja metoda - skarpetki lub rękawiczki ;-) ) Do tego lampka, żeby nie było ciemno, radio cicho włączone, no i wychodzenie bez pożegnań - ja mówię tylko: Pani przyjdzie - to takie nasze hasło ;-) Rzucam rękawiczki, na które już ogony patrzą z wytęsknieniem, bo wiedzą co w nich jest, no więc rzucam i wychodzę. U mojego Reksa poskutkowało. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
????????????????????? Ale jesteście!!!! Nie wiem co napisać...może zbieramy????? Tylko nie wiem po jakim czasie Dunia może mieć operowane to drugie oko???? Jak tylko Slay mi powie że pieniądze przelał na konto kliniki i wszystko uregulowane, to zadzwonię do dr. Garncarza ( myslę, że jutro) i zapytam!! Nutusiu - dziekuję! Wiecie co - KOCHAM WAS!!!! ;-) I operacja na pewno byłaby mozliwa u dr. Stefanowicza, bo już mi powiedział, że w listopadzie będzie miał sprzęt! I jak Andrzej nie będzie musiał jechać z Dunią na kontrolę, to zwróci nam 500 PLN więc będziemy miec troszkę więcej. Zaraz dzwonię do Pani Celiny!!! -
Ja się boję, że matka z córką nie chcą malucha oddać, bo fajny i słodki...ale tak traktowany, to jak dorośnie, pokaże raz zęby i albo wyląduje na łańcuchu z powrotem, albo im się po prostu znudzi i go wsadzą do kojca...a im będzie starszy i im więcej krzywdy dozna tym trudniej go będzie gdzieś zabrać....przekonać do człowieka... Pomysły Gallegro są świetne, sama kombinowałabym podobnie. Ewa, wyobrażam sobie te Wasze rozmowy, podczas których musisz nerwy trzymać na wodzy, a w środku az się kotłuje....
-
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nilsson - dziekujemy za te wieści!!! To, że Misia nie chce wychodzić, to nic dziwnego, jest słabiutka, na dodatek ta pogoda.... Moje psy są zdrowe a chowają się pod kocem i tyle. Fajnie, że zrobila ładną koopę:-) To chyba dobry znak???? Trzymajcie się ciepło i mocno!!! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Jasza replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[B]Szukamy razem z Wtatara transportu z Krakowa do Katowic (lub generalnie na Śląsk ) dla trzech szczeniaków.[/B] [B]Nieodpłatnie lub za zwrotem kosztów paliwa.[/B] [B]606 992 713[/B] [B]508 101 496[/B] [B]Byłabym wdzięczna za pomoc....[/B] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Na operację drugiego oka nie mamy pieniędzy.... To kolejne 2000 i 500 na transport...... -
Widać niewart Kimi....
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Bidusia mała... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/356e0a56122e237d.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1136/356e0a56122e237dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c81c308858d7792d.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1155/c81c308858d7792dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e260168ae0111f3f.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1136/e260168ae0111f3fgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6ed3009d7fc7e5ec.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1119/6ed3009d7fc7e5ecgen.jpg[/IMG][/URL] -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Z bazarku wpłyną dwie wpłaty za obróżki, tylko muszę konto wysłać :-) Uściski dla Groszka! -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy cały czas... -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
W środę zadzwonię do dr. Garncarza zapytać co z wizytą kontrolną. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Uroczy, uroczy :-) Dunia rownież - w podziękowaniu za krople i zastrzyki - co już jej się przestaje podobać - zrobiła kupę na środku przedpokoju.:roll: [I]Pani Celina jest kochana, jeszcze się martwi szczeniakami - 6!- którym chce razem z Wtatara znaleźć domy - oszczeniła się sunia Jej sąsiadki...ech...[/I] Napisałam maila do Pani Basi, że Dunia mimo leków, kropli i zastrzyków, jest w dobrej formie i zaprasza na spacerek ;-) Mała chodzi już bez kołnierza, okiem się w ogóle nie interesuje, nie próbuje go pocierać, dotykać... Pani Celina mówi, że Dunia chodzi ładnie, tylko chyba jeszcze nie kojarzy, że żeby widzieć więcej, musi kręcić główką i się obracać - po tej stronie gdzie ma oko z zaćmą zdarza jej się o coś przyhaczyc, chyba tak się skupia na tym co już widzi. Ale to tylko takie nasze gdybania, to dopiero trzeci dzień, lub czwarty - licząc dzień operacji, więc wszystko musi potrwać. Slay zwrócił mi uwagę na coś o czym nie pomyślałam. Człowiek, który przez lata nie widział, po tym, jak odzyskuje wzrok, przez jakiś czas jeszcze może na przykład chodzić i odruchowo wyciągać rekę, tak jak robił to będąc niewidomym i chcąc ocenić przeszkodę, która mogła mu stać na drodze... Pies też odzyskując wzrok na pewno nie od razu wyzbędzie się tych zachowań i odruchów, sposobu poruszania się, które wyćwiczył przez lata.. Myślę, że np. Dunia słysząc "hop" z ust pani Celiny nadal będzie się zatrzymywać, tylko teraz będzie tą przeszkodę mogła nie tylko wyczuć - ale i zobaczyć. :-) Czytałam wczoraj w internecie artykuł o psie który przeszedł podobną operację co Dunia, też na jedno oko - na którymś ze spacerów podszedł i zauważył dziwnie wykręcone, niewysokie drzewko i tak się nim zdziwił, że zaczął je obszczekiwać, mimo, że znał je bardzo dobrze bo nieraz pod nim siusiał ;-) I tak to chyba jest, że świat który Dunia znała, zacznie teraz poznawać w innym, dodanym wymiarze. Mam nadzieję, że on się jej spodoba. Tylko Pani Celina jest chyba dla niej niezmieniona i ciągle ta sama. Pachnie tym czlowiekiem, którego się kocha. Pachnie bezpieczeństwem i domem.:loveu::loveu: -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Daga - dziękujemy w imieniu Misi! -
[quote name='inga.mm']Nie bardzo rozumiem, do czego to jest skierowane. W którym poście Jasza napisała coś tak drażliwego?[/QUOTE] W poście 608: [INDENT][I]"Jeżeli zdjęcia tylko po to by zaspokoić naszą ciekawość - to myslę że lepiej jej nie stresować. Zdrówka Pesteczko, śpij, jedz i wracaj do zdrowia jak najszybciej."[/I] [/INDENT]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Odpowiedziałam na maila. -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
Jasza replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja też bywam, ale nie mam nic do gadania - uratowałyście Go - pieniadze rozdysponujcie według uznania :-) Ale fajne wieści!! Kulfonowi vel Tajfunowi potrzebny był chyba "męski przyjaciel" - nie zrozumcie mnie źle ;-) Aktywny, (z którym może rozładować energię biegając i ćwicząc), a przy tym konsekwentny i po prostu DOBRY. A Pani będzie rozpieszczać ;-) -
Na Allegro cegiełkowym - DRUGIM JUŻ - sprzedało się na razie 316 cegiełek!!!!!! [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fsadyzm-w-czystej-postaci-tylko-czlowiek-tak-umie-i1858784145.html&h=wAQAG7RsPAQAnvX0uANj07wLVmEvZEkChPCBL3UMVrtkQDQ"]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fsadyzm-w-czystej-postaci-tylko-czlowiek-tak-umie-i1858784145.html&h=wAQAG7RsPAQAnvX0uANj07wLVmEvZEkChPCBL3UMVrtkQDQ[/URL]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Doktor Garncarz mi odpisał :loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=teal][B][I]Cała przyjemnośc po mojej stronie, jeśli tylko mogłem choć trochę pomóc Duni i Wam. [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=teal][B][I]Pozdrawiam [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=teal][B][I]JG [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]