Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Aaaa, Andzike, tyle tych kudłaczy wynarożnikowałaś...mylą mi się ;-)
  2. Filmik ogląda się z buzia uśmiechniętą.... Mały konik - podskoki cudne!
  3. Ale nie nasiusiał - i tego się trzymajmy! Milego, najlepszego dnia!
  4. Daj zdjęcia walczące, daj! :loveu::loveu:
  5. Co to za zagadka? Chyba nie znam kudłaczki.... Szagi vel Frędzelek vel Papilocik - słodki, ale zaczynam przechodzić na stronę frakcji "bezfrędzlowej" chyba ;-)
  6. Ja zawsze jak czytam o Buni to mam mokre oczy.... Zazdroszczę Wam Jej okrutnie. Tobiaszek - jak szczeniak a niby nie jak szczeniak. Ma takie poważne, mądre spojrzenie.... Będzie/jest mądrym, dobrym, wyjątkowym psem. Wiem to. Chauwo - Bulba jest zjawiskowa. Czy Ona ma zielone oczy???
  7. Edytowałam wydarzenie na FB. Dodałam wszystkie dane, te do wysyłki, konto ze SWIFT i IBAN, link do Allegro które zrobiła Selenga. Pojawiła się osoba, która chciałaby dać dom Pestce po jej wyleczeniu...wiem, wiem, to za wcześnie, ale piszę o tym dla porządku. Jak Pesteczka po nocy?
  8. Kochani, dzisiaj Pani Celinka się spotyka z Panią Basią. Albo raczej powinnam napisać...[B]Dunia[/B] się spotyka z Panią Basią. :-)
  9. [quote name='amikat']Cudne te fotki. Jakie te psy szczęśliwe![/QUOTE] Anetka!!:loveu::loveu::loveu:
  10. Bazyl taki jakiś komiksowy na zdjęciach ;-):p Dobrze, że już dobrze!:loveu::loveu: [SIZE=1]Szybko zleci - wiem, wiem, wszyscy tak mówią...[/SIZE]
  11. Buuu, to ja nie wiem czy doczekam, bo muszę lecieć z ogonami na siku... A jutro wstajemy o 4.00... Zgłaszam się w kazdym razie do pomocy w ogłoszeniach :-) Filmik zobaczę przy porannej kawie w pracy ;-) Chauwo - pokażesz nam też swoją sunię?Jak ma na imię? Jak się dogadują z małym? Lepiej?
  12. [quote name='xxxx52']Jasza -jakie kroki przeciw sadyscie podjela fundacja?[/QUOTE] To chyba pytanie do Fundacji. Biafra napisala, że sprawa zgłoszona policji. Na razie wazniejsza jest Pestka, to jak się czuje, czy przeżyje... Biafra na pewno jak tylko będzie mogła - napisze.
  13. I ja zaglądam, ściskam, śpijcie dobrze - spokojnej nocy i kolorowych snów.
  14. Trzymam - za pracę i za zdrowie! Telefon wysłany. Po wypłacie coś mogę jeszcze zorganizować. Tylko co??
  15. Ja nie mam żadnych wątpliwości że się dźwignie Mysza!! Żadnych!!! Tylko ...ach, nie wiem sama, mam taki dzień "do beczu".... Usciski maluszku.
  16. Co z łapkami? Ja może jestem troche niecierpliwa :oops:...ale bardzo bym chciała, żeby już było widać poprawę troszkę...:oops:
  17. Smacznego kurczaczka Michasia! I zdrowiej!
  18. Chauwa - dobrze, że jesteś, wiesz? :-) Jak Tobiaszek na Ciebie zareagował? I co to za sunia-znajdka? Twoja? Mały broi? Jak się zachowuje? Pisz, pisz, bo my tu nogami przebieramy! ;-)
  19. Biafro - na FB padło też pytanie o SWIFT potrzebny do przelewu z zagranicy..... Podasz?
  20. Czekamy wszyscy. Mam nadzieję, że Pestka silniejsza i już się tak nie boi. Na pewno ma teraz najlepszą możliwą opiekę i czułość człowieka. [B]Selengo[/B] - bardzo dziękujemy! Kochani - rozsylajcie link po znajomych, ja już lecę wklejać na FB. [INDENT][B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1856172408"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/show_item.php?item=1856172408[/COLOR][/URL][/B] [/INDENT] Ktoś pytał o adres - dane Fundacji są podane - w pierwszym poście na Dogomanii i w wydarzeniu na FB. Na razie jednak może się wstrzymajmy - niech Biafra napisze czego potrzeba.
  21. Bo my to takie trzy odludki ;-)
  22. No, mały dzielny piesek! I wreszcie obróżka, a nie kawał paska parszywego i łańcuch. Dziękujemy!
  23. Mi się otworzyło w 1/4 i już widzę czubeczek jego głowy!!! Jedź, jedź i wracaj!
  24. Zapraszam, dwie obróżki, na Groszka z niedżwiedzią łapką: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215305-Dwie-czerwono-złote-nowe-piękne-obroże-dla-Groszka-do-10-października./page2[/URL]
×
×
  • Create New...