-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Aaaa, Andzike, tyle tych kudłaczy wynarożnikowałaś...mylą mi się ;-) -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Daj zdjęcia walczące, daj! :loveu::loveu: -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Co to za zagadka? Chyba nie znam kudłaczki.... Szagi vel Frędzelek vel Papilocik - słodki, ale zaczynam przechodzić na stronę frakcji "bezfrędzlowej" chyba ;-) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Kochani, dzisiaj Pani Celinka się spotyka z Panią Basią. Albo raczej powinnam napisać...[B]Dunia[/B] się spotyka z Panią Basią. :-) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']Cudne te fotki. Jakie te psy szczęśliwe![/QUOTE] Anetka!!:loveu::loveu::loveu: -
Bazyl taki jakiś komiksowy na zdjęciach ;-):p Dobrze, że już dobrze!:loveu::loveu: [SIZE=1]Szybko zleci - wiem, wiem, wszyscy tak mówią...[/SIZE]
-
Trzymam - za pracę i za zdrowie! Telefon wysłany. Po wypłacie coś mogę jeszcze zorganizować. Tylko co??
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam żadnych wątpliwości że się dźwignie Mysza!! Żadnych!!! Tylko ...ach, nie wiem sama, mam taki dzień "do beczu".... Usciski maluszku. -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Co z łapkami? Ja może jestem troche niecierpliwa :oops:...ale bardzo bym chciała, żeby już było widać poprawę troszkę...:oops: -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smacznego kurczaczka Michasia! I zdrowiej! -
Czekamy wszyscy. Mam nadzieję, że Pestka silniejsza i już się tak nie boi. Na pewno ma teraz najlepszą możliwą opiekę i czułość człowieka. [B]Selengo[/B] - bardzo dziękujemy! Kochani - rozsylajcie link po znajomych, ja już lecę wklejać na FB. [INDENT][B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1856172408"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/show_item.php?item=1856172408[/COLOR][/URL][/B] [/INDENT] Ktoś pytał o adres - dane Fundacji są podane - w pierwszym poście na Dogomanii i w wydarzeniu na FB. Na razie jednak może się wstrzymajmy - niech Biafra napisze czego potrzeba.
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Bo my to takie trzy odludki ;-) -
Zapraszam, dwie obróżki, na Groszka z niedżwiedzią łapką: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215305-Dwie-czerwono-złote-nowe-piękne-obroże-dla-Groszka-do-10-października./page2[/URL]