-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Zapisuję.... Nie wiem co napisać nawet.....
-
Ja chyba też inaczej mówię kiedy się zwracam do psów, bo jak za bardzo się "rozgadam" to mąż zagląda do pokoju zobaczyć z kim rozmawiam, skoro "nikogo" nie ma ;-) I tylko oczami przewraca.. Dobrze, że Semikowi przeszło, brzmiał strasznie, strasznie smutno... Mój Reks raczej przywitałby szczeniaki zębami...:-(
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
To posłuchaj TZ-ta Aniu i niech Nela ma braciszka ;-) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Pani Tereso!!! Dziękuję za to że Pani jest!!! Na razie Dunia jeszcze u Pani Basi. Czekam na znak od Pani Celiny. I się denerwuję. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Śpiochamy... [IMG]http://images43.fotosik.pl/1155/316dc0dfd93d74a5.jpg[/IMG] -
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
Jasza replied to henikar's topic in Już w nowym domu
Nie mam na razie wieści od Heni, tylko takie zdjęcie z telefonu z zeszłego tygodnia... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88bd16940671b5eb.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1155/88bd16940671b5ebgen.jpg[/IMG][/URL] -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/12/071kopia.jpg/[/URL] Tak spokojnie śpi na "zwłokach" kaczki :diabloti::diabloti: Ciastaka świetne!! Będę próbować chyba :p -
Pozdrawiamy!!! :-)
-
Filmiki obejrzałam wszystkie i na przemian śmieję się i płaczę... Semik placzący mnie tak wzruszył, że nie oglądałam do końca...takie zawodzemie psie mnie aż ściska w żołądku, moje ogony zaraz też rozglądały się słysząc ten płacz... Karo - delikatna i slodka, ale sprytna - i mimo, że drobniejsza i mniej odważna niż Pik - daje sobie z nim radę - jakbym widziała swojego Reksia...;-) Ewo, jak mówisz do psów, to masz taki glos, że chciałoby się słuchac i sluchać....:-)
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Matko, Szagi Ci się kurczy Andzike!!:crazyeye: Na każdych kolejnych zdjęciach mi się wydaje mniejszy...;-) Zdjęcia z TZ-tem Twoim cudne - i znowu - gdyby nie to, że narożnik mógłby przygarnąć kolejną bidę - kibicowałabym, coby Szagi zoooostał ;-):loveu: -
Kimi - powodzenie maluszko!!! Czekamy na relacje i zdjęcia. [I]Tylko po co posłanko?? ;-)[/I]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja ciągla piszę, że mam mętlik z głowie, ale tak naprawdę jest. Dzisiaj Dunia spędzi dzień z Panią Basią i Jej rodziną, zobaczymy co się z tego urodzi ;-) Jutro zadzwonię do dr. Stefanowicza ( Kraków) i zapytam co mysli o operacji drugiego oka, w jakim czasie można ją wykonać, jaki jest jej koszt. Na Duniowym koncie powinno być około 1300 PLN bo Slay zwrocił już 500 PLN za transport wczorajszy ktorego nie było. Więc myślę, że na operację drugiego oka z "dokładką" Pani Basi by starczyło...tym bardziej, że może możliwy byłby zabieg usunięcia zaćmy BEZ wszczepiania soczewki. Oko byłoby zdrowe, i Dunia widziałaby na nie gorzej, ale operacja byłaby mniej inwazyjna, prostsza, i tańsza. Co do narkozy - Dunia miała zabieg z narkozą wziewną. Nie wiem. Na razie nic nie myślę, wieczorejm będę miała wieści od Pani Celinki, bo czekam na sygnał i wtedy zadzwonię. A wczoraj Dunia była u Wtatary na działce pożyczyć szeleczki i Wtatara mi dzwoniła, że mała szaleje, bawi się i zaczepia inne psy do zabawy :-) BĘDĄ ZDJĘCIA!!!! -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Teraz do mnie zadzwoniła Pani Basia :-) Powiedziała mi o tej niedzieli i zapytała, czy byłaby możliwość, że Dunia miałaby operację drugiego oka - jednak - już u nich, jeżeli zdecydujemy się im Dunię powierzyć, pokryliby częściowo koszt operacji ( 500), ale to już szczegóły do ustalenia w poniedziałek z Panią Celiną i dr. Stefaniowiczem. Myślcie przez weekend co robić. ;-) I kto z Krakowa pojedzie na wizytę oprócz Pani Celiny? -
Maleńtasy!!:loveu: Imiona cudne - chyba dotychczasowi opiekunowie lubią grać w karty ;-) [I]A przepukliną się nie przejmuj Ewo, jak zabierałam Bellę ze schroniska była niewiele starsza niż Karo i też miała przepuklinę.[/I] [I]Wet u którego była z małą Javena, bo to u Niej sunia była w DT, powiedział, że jest szansa że się to rozwiąże samo ( wchłonie??) i tak się stało, obyło się bez operacji :-)[/I]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Pani Basia przyjechala razem z mężem. Byli około dwóch godzin. W domu Dunia ich troszkę olała ;-) ale juz na spacer bardzo chciała wyjść, szła na smyczy prowadzona przez Panią Basię, dała się pogłaskać troszeczkę, a na pożegnanie polizała Pana w rękę. W niedzielę Pani Celina razem z Dunią jedzie w odwiedziny :-) I Dunia przez kilka godzin zostanie z Panią Basią, Jej mężem i córką. Pani Celina mowi, że to ludzie bardzo ciepli i życzliwi. Powiedziała im oczywiście o umowie, o wizycie przedadopcyjnej.. Wspomniała o operacji drugiego oka - o plusach i minusach drugiego zabiegu. Na razie się nie cieszę, ale Pani Celina tak fajnie o wszystkim mówiła, że jestem dobrej myśli. I Wy bądźcie :-) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Już piszę! -
Trzymamy mocno!!!!!
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A,do,mnie,dzwoni,Pani,z,Piaseczna,w,sprawie,Szagiego,bo,się,do,Ani,nie,może,dodzwonić;-)Podałam,telefon,na,FB,Andzike Widać,nie,chce,malucha,frędzla,oddać;-) Mamanabank,myślisz,że,się,klawisz,od,uderzenia,w,stół,znajdzie,dałby,Bóg;-) -
Fajnegodoktoramacie:-)
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Toczekamynazdjęcia.Weekend,tomożezrobię:-) Klawiszmiwypadł;-) -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']:roflt: hahahaha[/QUOTE] Nic,śmiesznego,właśnie,piszę,pismo,w,sprawie,depozytu....;-) I,nic,z,tego,nawet,przecinki,niewiele,pomagają :p -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Oooo,chybaSzagipowędruje:-) Zepsułamisięspacjabomiklawiaturaspadła;-) -
I zdrówkadla małej. Czekamynawątek, jaksięogarnieszoczywiście Zepsułamisięspacja;-)
-
Trocinka;-)