Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Kochani, taki maluszek śpi pod blokiem już kilka dni...zwinięty w kłębek na trawie.... W Sosnowcu....:placz::placz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914[/COLOR][/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL]
  2. Kochani, taki maluszek śpi pod blokiem już kilka dni...zwinięty w kłębek na trawie.... W Sosnowcu....:placz::placz: [COLOR=#4444ff][URL]http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-kudłaczek-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec[/URL].[/COLOR] [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL]
  3. Kochani, taki maluszek śpi pod blokiem już kilka dni...zwinięty w kłębek na trawie.... W Sosnowcu.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-kudłaczek-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec.?p=17830914#post17830914[/URL]
  4. Podeślijcie mi proszę wątek kudlaczy! A tu mały: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-kudłaczek-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec.?p=17830914#post17830914[/URL]
  5. Wątek, tak na szybko... Przed chwilką przyszła do nas do firmy dziewczyna i pyta, czy ktoś nie chciałby pieska...bo śpi u niej pod blokiem na trawie....i to jest chyba sznupek.... [B]Mini maluch, do pół łydki,[/B] chyba roku nie ma, na zdjęciu w telefonie cud-miód.... A to Sosnowiec...do schronu - masakra. Dziewczyna zabrała go na noc do domu, ale rano wypuściła...ma psa i kota i małe dziecko...maluszek się tylko wtula i rozdaje buziaki, co robić??? [B]Piesek dobrze się dogaduje z psem, kotem i dzieckiem.[/B] [B]514 518 167 [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [B]Śpi sobie cały czas zwinięty w kłębek na trawniku przed blokiem....[/B]:placz::placz: Zdjęcie z telefonu...resztę mam obiecaną na maila. Jak zwykle - nie wiem co robić z tym dzieciaczkiem.... [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Rozliczenia: [/FONT][/COLOR][/B] [B]24.10.2011.[/B] Karo_sosnowiec - 100 PLN 5 kg. karmy suchej plus puszki - podarowała Iwonamaj. [B]25.10.2011r.[/B] Marta G. 20zł Anna L. 25zl Katarzyna W.- 20 PLN Wojciech K.- 20zł [B]27.10.2011r.[/B] Jasza - 50 PLN.
  7. Zaraz mu wątek założę....mam obiecane zdjęcia na maila....
  8. A teraz przyszła do nas dziewczyna odebrać czujniki i pyta, czy ktoś nie chciałby pieska...bo śpi u niej pod blokiem na trawie....i to jest chyba sznupek.... Mini maluch, do pół łydki, chyba roku nie ma, na zdjęciu w telefonie cud-miód.... A to Sosnowiec...do schronu - masakra.:placz::placz: Dziewczyna zabrała go na noc do domu, ale rano wypuściła...ma psa i kota i małe dziecko...maluszek się tylko wtula i rozdaje buziaki, co robić???:placz::placz: Może ktoś wkleić zdjęcie z telefonu???
  9. :loveu::loveu::loveu::loveu: Pięknie jej w czerwonym!
  10. A może zdjęcia Pika "wypożyczyć" do ogłoszeń o maluszku na łańcuchu?
  11. [quote name='mysza 1']Właśnie nie dotarła, głupio mi było pisać :oops: Mam nadzieję, że nie przeoczyłam. Podasz numer konta, zwrócę Ci kasę za przesyłki ;)[/QUOTE] To piszę do Pędzelopki.
  12. Na pierwszy "list" odpisałam : [B]Witam serdecznie![/B] [B]Szagi to sznaucer jak najbardziej "z odzysku" ;-)[/B] [B]Pozdrawiam.[/B] [B]Agnieszka.[/B] Widać nie dość czytelnie ;-)
  13. [quote name='mysza 1']Kurde, mam [B]jeszcze[/B] męża... i decyzji nie mogę jeszcze podjąć. Na razie czekam, żeby móc go zaszczepić, w piątek brał antybiotyk.[/QUOTE]:eviltong: Mysza, wpłata od Juldan dotarła, a od Pędzelopki? Bo mi umknęło chyba.....:oops:
  14. Pani "od prawdziwych sznaucerów" jest nieugięta: [B][I]"A mogłabym się kiedyś umówić,aby zobaczyć tego pieska?Mam taką możliwość codziennie od 16."[/I][/B] Nawet telefon podała:diabloti::diabloti: Będzie szczypać? Zaglądać pod ogon?:eviltong:
  15. To czekamy na wieści :-)
  16. To jak tam? Groszek szuka domu? ;-)
  17. Slay, Ingo - dziękuję :-)
  18. Ewo, trzymasz się jakoś? Jak maluszki? Pik pewnie rozrabia, a Karo troszkę wystraszona tą zmianą, ale będzie dobrze!
  19. A syn mojej sąsiadki ma sznaucerkę, którą znaleźli nad morzem w nocy, podczas spaceru po plaży...stała w wodzie i się trzęsła ze strachu. Sznupków jak mrówków. Prawdziwych i tajniaków.
  20. Ząbki cudne - tak jak cała reszta. Jak się czuje? Jak relacje z Lili?
×
×
  • Create New...