i ja dziękuję Naa za to ,ze jeszcze na tym wątku jest...bo to dowodzi ,że po tylu słowach przeciw...myśli o Molly pozytywnie i chce jej dobra..Może nie zawsze udaje nam się zrobić tak jak chcemy...ale to nie powód by kogoś wdeptać w ziemię...
e tam..staruszka.....damy radę:)....Marta od jutra zmień tytuł...że potrzeba kasy na leczenie..i startujemy w nowe wyzwanie...jest bezpieczna a teraz musimy jej pomóc dojść do zdrowia..:) będzie oki
To ja też przepraszam bo ktoś obiecał mi zrobić allegro ..ale niestety nie wywiązuje się z tego...W związku z tym poproszę kogoś innego i pokryję wszelkie koszty.
[quote name='pietrucha204'][COLOR=Red][B]Ludzie słuchajcie!!! Plebana zabrał pan emerytowany lekarz z naszego TOnZu w kędzierzynie do siebie!!!!!![/B][/COLOR]
[B]ma swoje 3 psy a Plebana weźmie na leczenie i odkarmienie a jak będzie w lepszym stanie to mam podjechać zrobić zdjęcia do ogłoszeń :):):) o rany ale się cieszę. Dzięki wszystkim za gotowość do niesienia pomocy!!![/B]
przypomnę o nim jak nadejdzie czas ogłoszeń:):):)[/QUOTE]
tak....dogomania to świat cudów...super :Cool!: :Cool!::Cool!:
[quote name='martaipieski']wysłałam numer do tej pani moze zadzwoncie?????powiecie ze taka bida z niego:([/QUOTE]
powiadomimy Pineskę.....ona wie o nim najwięcej...może spróbuje się skontaktować
[quote name='punk']Czy moja wpłata dotarła?[/QUOTE]
oczywiście,że tak:) dziękujemy:)...wszystkie wpłaty i wydatki są w poście 3 na 1 stronie wątku:) jak czegoś nie ma to wołać i :mad::mad::mad: