Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. dziękujemy Malwi:)
  2. dziękujemy Malwi:)
  3. Tobi szuka dogomaniaków którzy pomogą ogłaszać po całym kraju:) HELP!!!!!!!!!!!!
  4. Rusałeczko:) dzień dobry- czekamy na telefony- może dziś się odezwie?
  5. hihi nie chowam się.....zastanawiam tylko nad tym co piszesz....Jak pokryjesz koszty remontu po tym jak mój Nikuś będzie się witał z Bubą i przeprowadzisz nas blisko Torunia to kto wie..może się z Livką skusimy?:evil_lol:
  6. najgorzej pójdzie przyzwyczajanie Buby do tego ruchu lewostronnego:eviltong:
  7. DZień dobry Tobi:) hopaj na góóóóóóóóręęęe:)
  8. myślałem,że mi się to śni "na skarbonce":crazyeye::crazyeye::crazyeye: jejku Emi :lol::lol:
  9. a ja na zaproszenie Livki się melduję:) i pomyślę jak mogę pomóc:)
  10. a ja dołożę....10 zł...m-cznie...:) no i usługi transportowe:) wszystko przez Postera i wierszyki Ubocza:)
  11. super.... kontakt na dwie osoby: [email][email protected][/email] tel 501208670 [email][email protected][/email] tel 663185660 Dzięki i nr konta poproszę...
  12. ok...:) dzięki za odpowiedź bo to ważne ....szukamy w takim razie DS :) a jakby się trafił DT milusi też nie pogardzimy:)
  13. raz na wozie ...raz pod wozem:) ale on fajny jest:lol:
  14. no właśnie tego się obawiam bo te Misie takie są :( nie potrafią się bronić...stąd moje pytanie bo zastanawiam się czy szukamy na gwałt Dt czy możemy skupić się na DS?
  15. a jeszcze coś dowiedz się jak jest z jego kastracją... i najważniejsze..czy on w schronie jest bezpieczny? tzn czy inne psiaki go nie atakują?
  16. oki to się uśmiechamy:) a potem zrobimy kampanię reklamową psiaka w różnych regionach kraju... i na allegro oczywiście...i nie wierzę,że się nie uda bo on śliczny jest.:) a transport przez Polskę to tylko kwestia organizacji...sam to wiem:)
  17. Ok Dora....najpierw jutro wizyta i prześwietlenia ,które zdecydują czy robić operację....a potem zmasowany atak na dogomaniaków w poszukiwaniu pomocy...a oni zawsze pomagają....Ares przecież ma szcześliwy domek a był na skraju TM...Damy radę:)ale musimy nad tym popracować:)
  18. No właśnie tak:) a potem rachunek poproszę na Pw...:)
  19. Takie na maksa:) Rzucające na kolana i nie patrz na koszty bo mamy tu niezły fundusz reprezentacyjny dla naszej ślicznudy:)
  20. Ok.. To ja napisałem do Skarbonki Obraczusia podanie o dofinansowanie trzymać mi tu kciuki:)
  21. Tobi...czekamy na Twoje nowe fotki:) a teraz brykaj na górę:)
  22. Robimy wariant drugi i kropka:)...Jedź na badanie jutro i ustalaj operację....wydostanę skądś tą kasę...dość sie już nacierpiał:) Dora a z haszczakowej skarbony da się coś dofinansować? chociaż trochę?
  23. A na koncie Staszka wpłaty : Punk:loveu:, Ladyiga :loveu:, Plicha :loveu:.. Dziękujemy serdecznie:lol:
  24. Napisałem do Dada M.....może zajrzy?:) Banerek Malwi obiecała wieczorem:)
  25. Ale tak naprawdę to Livka znalazła psiaka i ...wymyśliła nowe imie medialne:) reszta to już tak samo.....hihi:)
×
×
  • Create New...