Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. na razie mam fotki Rusałki jedną ze wczoraj ....wieczorem bedzie na wątku:)
  2. [quote name='TERESA BORCZ']JEST NIKUSIU BOSMAN, MA SIĘ DOBRZE I JEDZIE NASTĘPNY. ALE TOWARZYCHO. Zaraz dzwonię do P. Kazia podpytam o wszystkich i uprzedzę o Bingo, moim chrześniaku.[/QUOTE] o to super...:) czekamy na wieści:)
  3. Właśnie o tym myślałem Emi...wariujemy by szybko kasę zebrać na wyjazd a niedługo okaże się,że nie ma dokąd jechać!!!
  4. To Bosman już tam jest? nie nadążam za Wami normalnie:)
  5. a jak będzie z miejscem w hoteliku?
  6. [quote name='Akrum']Ale fajnie :) na reszcie nie będzie musiał uciekać przed innymi psiakami do budy :) tylko żeby go zaakceptowały psiaki z hoteliku i żeby on się tam zaaklimatyzował :)[/QUOTE] Spokojnie w Hoteliku są spokojne psiaki,poza tym Pan Kazimierz czuwa nad wszystkim:) jest tam kilka wybiegów odgrodzonych gdyby któryś chciał poszaleć sobie.Ale ani Rusałka ani Skrzacik nie bedą zagrożeniem dla Bingo:)
  7. No i tu to samo szaleństwo:) jejkuuuuuuu :):):):)
  8. :-o:crazyeye: No i jak tu nie wierzyć w cuda:) Bingo Ty szczęściarzu:) Cioteczki jesteście niesamowite:multi::multi::multi:.Szacun wielki:klacz:
  9. Hejka cioteczki:) to czekam na ten numer konta Barnaby...kiedy Wy śpicie?;)
  10. To możecie podliczyć czy to już wystarczy tej kasy?Bo po mojemu to chyba już jest na całość..
  11. Poprzeglądałem i wysłane:)
  12. Już wysyłam:) przypadkiem mam bo jestem "księgowym" Emigrantki:)
  13. No nie wiem:shake:...kto jeszcze chce to proszę o PW...:)
  14. [quote name='bela51'][SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o nr konta do wpłat ![/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Wysłałem PW:)
  15. No to teraz szybko trzeba "wyeksportować do domku" Ramosa...i potem wyciągnąć Bariego...:)
  16. Wieczorkiem spróbuję się dodzwonić do hoteliku i zapytać co tam słychać :)
  17. Witaj Szanta:) spróbujemy Cię wydostać do lepszego świata:)
  18. a wpłatę Twoją Emi zrobię wieczorem nie wyrabiam teraz:(
  19. [quote name='pati123487']Dziekuje Emigrantko :* Postaram sie zalatwic jak najtaniej w gre wchodzi jeszcze DT platny niewiele:) a blisko mnie blisko mojego weta i opieke by mial dobra bo podwojna moja i kumpeli:)[/QUOTE] to o tym DT myślałem pisząć Obraczusiowi,że jeszcze niepewne:)
  20. Zbiera się tam niezła ekipa:)
  21. [quote name='mch']zacytuje kolezankę z forum owczarkowego : ,, Mam wiadomości od znajomych z Krakowa, którzy bardzo chcą adoptować Bonzo. Problem w tym, że już trzeci dzień czekają na umówioną wizytę przedadopcyjną i nic. Ktoś z nimi ustalił termin i cisza. To są odpowiedzialni ludzie, którzy mieli już psy. Mają odpowiednie warunki ( dom, ogród). Bardzo chcą pomóc, a takie podejście obecnych opiekunów pieska, może tylko zrazić potencjalnych psiarzy. Proszę o pomoc, bo pewnie na tę wizytę ma się udać ktoś z Krk. Znajomi dzwonili do schroniska w Cieszynie, gdzie przebywa Bonzo i tam poinformowano ich o tej koniecznej kontroli. Siedzą jak na szpilkach, bo bardzo chcieliby już jechać po ONka. Takie "olewanie" porządnych ludzi działa na niekorzyść zwierząt. Przecież zawsze można zadzwonić i wyjaśnić, czemu wizyta się odwleka...Może ktoś z Forum wie, jak to działa..." czy wiemy kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? tzn o te wizyte , ustalenie terminu, niedotrzymanie go itd ? [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16092[/URL][/QUOTE] prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy potencjalnym ofiarodawcom domku dla Bonza dlaczego wizyta się przeciąga.Przecież nie stać nas na to by zniechęcać ludzi do adopcji bo psiaków jest całe mnóstwo a domków jak na lekarstwo
  22. [quote name='obraczus87']Ciesze się. Czyli Hotelik w Szczecinku może przyjac inna bide. Pozdrawiam[/QUOTE] Ale Obraczus ten DT to jeszcze nie jest 100% z tego co wiem...nie zamykajmy tam drzwi jeszcze:)
  23. [quote name='Dora']dzieki wszystkim za obecnosc :) Emigrantka dzieki za pomoc :) zaraz przesylam numer konta do Nikusia, a wlasnie Nikus powinienego miec go :P to ten co zawsze :D[/QUOTE] no to ten to gdzieś znajdę hehe...:)
  24. [quote name='Zofija']chyba się znalazł właściciel. Dea się dowie w piątek[/QUOTE] to chyba dlatego wizyta przesunięta..
  25. Wpłatę od Emigrantki zrobię jak dostanę konto:)
×
×
  • Create New...