Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. witamy Elig :loveu:i dzięki,że jesteś:)
  2. Rusałeczko pokaż pycholek:)
  3. Bari psiaczku :) co dziś w planie?:) będziesz rozrabiać?
  4. Poster łobuzie....niedługo się zobaczymy:)
  5. Powodzenia Olek:) i szczęśliwej podróży Olalolaa - wracajcie cało i zdrowo:)
  6. :loveu:Leyla:loveu: uwielbiam takie poranki:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool: :bigcool: :bigcool:
  7. AlfaLS jak potwierdzisz z hotelikiem ten przyjazd na 27.02 to proszę o szybkie info...bo chcą mnie zagonić do pracy na ten dzień,ale już się migam:razz: no i można szukać współtowarzyszy do kosztów a już widzę na "transporcie",że ktoś szuka na ten dzień na trasie Wrocław - Kraków więc to po części po trasie powrotnej:)
  8. Jeżeli nie znajdzie się chętny(a) na wycieczkę z Kisiaraf w niedzielę to ja mam propozycję:) też na niedzielę Krysiu:)...
  9. nie patrzmy do tyłu...to już było:) teraz patrzmy przed siebie.Mikunia obiecałem Ci spacerek następnym razem jak będę u ZuziaM i zamierzam to wyegzekwować:lol: i bez szemrania:mad::mad::mad:
  10. tak,ale musimy jeszcze popracować nad tymi deklaracjami bo coś nam jeszcze brakuje...
  11. martwi to ,że dalej jej ta waga spada:( ale trzeba walczyć
  12. No dobrze...jestem dużym chłopczykiem jakoś sobie poradzę:)
  13. [quote name='MagdaNS']O rany, świetnie wieści :). No i Nikus jak zawsze niezawodny :). My Tobie musimy jakiś specjalny elegancki uniform znaleźć, bo jesteś jedynym pism taksówkarzem, jakiego znam :loveu::loveu::loveu: Podczytuję wątek i naprawdę się cieszę, że Ester pojedzie do swojego domku, bo choć mi serce pękało, to już naprawdę nie miałam z czego dołożyć kolejnej deklaracji na jego lepsze życie. Esterku - dużo szczęścia w nowym domku i nie rozrabiaj :)[/QUOTE] hehe dzięki Magda:) ale jest nas więcej:) a ja poprostu jestem tu blisko:)
  14. To ja Wam wyślę to konto bo Alfa pewnie zarobiona i będzie dopiero wieczorkiem:)
  15. [quote name='zerduszko']Tak, ja tam nam 10 minut samochodem, a jeździłam pół godziny z GPSem :P wiec sobie wyobraź jak ciężko tam trafić. Ale odkryłam prostą drogę wracając, jakby co służę wskazówka ;)[/QUOTE] no chętnie skorzystam:) jeżeli mogę to proszę na Pw nr tel. gdybym się zgubił:) i o adres gdzie mam zawieść psiaka to już zacznę poszukiwania hihi:)
  16. już się robi Monika:loveu: pięknie dziękujemy:)
  17. [quote name='zerduszko']Powodzenia w szukaniu domu, hihihih ;)[/QUOTE] :crazyeye:możesz jaśniej? chodzi o dojazd tak?:razz:
  18. też się cieszę...postaram się jak naszybciej się da- wtorek to już chyba najpóźniej:)
  19. aktualny niestety ...ale mam jeszce pomysł napiszcie do Pani Teresy Borcz-ona potrafi zorganizować wszystko:) może znajdzie inną opcję:)
  20. wraca do siebie - to super:) co do kasy....coś trza pomyśleć...na gwałt?
  21. jak dobrze pójdzie to pojedzie w następną sobotę:)
  22. hm...no to klops...ja mam do Was za daleko troszkę:(
  23. hihi nie martw się :) wujkowie już przywykli:) najważniejsze,że się udało:)
×
×
  • Create New...