[quote name='MagdaNS']O rany, świetnie wieści :). No i Nikus jak zawsze niezawodny :). My Tobie musimy jakiś specjalny elegancki uniform znaleźć, bo jesteś jedynym pism taksówkarzem, jakiego znam :loveu::loveu::loveu:
Podczytuję wątek i naprawdę się cieszę, że Ester pojedzie do swojego domku, bo choć mi serce pękało, to już naprawdę nie miałam z czego dołożyć kolejnej deklaracji na jego lepsze życie.
Esterku - dużo szczęścia w nowym domku i nie rozrabiaj :)[/QUOTE]
hehe dzięki Magda:) ale jest nas więcej:) a ja poprostu jestem tu blisko:)