Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Czy moja wpłata za luty jeszcze nie dotarła?:crazyeye:
  2. Cześć Tobisiu:) może jutro będą te nowe fotki i w niedzielę spróbuję zrobić swoje debiutanckie ogłoszenie:)
  3. [quote name='L/Olka']pięknie powiedziane.[/QUOTE] podpisuję się obiema rękami:)
  4. :loveu::loveu::loveu:Dada M wielkie dzięki za ogłoszonka:loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='lilk_a']a może bazarek zrobić ?[/QUOTE] Wszystkie formy pomocy mile widziane:)
  6. jestem:) taki kochany psiaczek...Nemko trzymam kciuki za te treningi:)
  7. [quote name='__Lara']Wznawiam allegro Stasiowi dzisiaj.[/QUOTE] przelew w drodze:)
  8. A Staszek dziękuje Jolanta08 za wpłatę :loveu:
  9. I o to chodzi właśnie:) Fajnie widzieć znajomych :razz:
  10. Witam Bari...co u Ciebie?:) cioteczki podnoście bazarek naszego chłopaka...
  11. I Witamy na wątku nowoprzybyłych:) małe to nasze dogo :razz:
  12. Jest tylko jedna najlepsza księgowa to co tu kombinować?:razz: Co na to reszta fanów Dylanki?:evil_lol:
  13. Dla mnie tekst jest super:) Ubocze dzięki:) teraz pora na naukę ogłoszeń.Dada M dała mi już trochę wskazówek.Nowe fotki i ruszamy z kampanią reklamową:)Kontakt chyba najlepiej na Pinesk@ tak jak jest w pierwszym poście, prawda?
  14. [quote name='Dada M']Jestem. Dostałam wczoraj nr do osoby, która dzwoniła w sprawie adopcji psiaka w typie nowofunlanda (już w DS) i pomyślałam, że może tu ... ale po przyjrzeniu się tutejszemu pięknisiowi, chyba to nie do końca ten trop ;) Za kilka dni mogę mu wykonać kilka ogłoszeń, ale mam już sporo psów w kolejce (właśnie przypomniałam sobie o Rusałce, Nikus - czemu nie krzyczysz ? zajmę się jej ogłoszeniami dziś wieczorem).[/QUOTE] Po co mam krzyczeć-wiem ,że już bokami robisz:) sam też muszę się kiedyś nauczyć:) ale wdzieczni będziemy za taką lekcję poglądową:razz:
  15. A ja mam wieści z hotelku:) Jest tam teraz peeeeełno dogomaniackich psiaków,ale w opinii Pana Kazimierza najgrzeczniejsza jest nasza Rusałka:)Nie ma problemów zdrowotnych ani wychowawczych..Psiak do brania i zamamlania:):):) Domki- czekamy:mad::mad::mad::mad:
  16. Staszek dziękuj pięknie za wpłatę Danal 1983 :loveu::loveu:i jej mamie:loveu::loveu:
  17. Cześć Bari....ale się teraz po lekarzach najeździsz z cioteczkami:)...ale przynajmniej nie jesteś sam i nie na tym łańcuchu...wrrrrrr
  18. No tak chyba będzie najlepiej:) i najszybciej:) w schronie nie ma bezpośredniego zagrożenia...:)
  19. Zróbcie te fotki ....i ruszymy z ogłoszeniami...:) już postanowiłem,że sam się też nauczę je robić dla tego misiaka:)
  20. o to widzę,ze i Skrzacik i Rusałka się przeprowadzili:) tam na dole w tych boksach mają super....byłem tam i widziałem...:) a Pan Kazimierz powinien zmienić nazwę na dogo-hotel:) tam same psiaki z dogo i z każdym dniem jakby więcej:) Dzięki Pani Tereni oczywiście:)
  21. no mnie się też nie chce wierzyć że on ma tyle lat :crazyeye: to pewnie pomyłka :razz: w papierach:)
  22. wieczorna niespodzianka:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/259/d02ba3a1257cf939med.jpg[/IMG]
  23. no szkoda tych fotek:(...cóż poczekamy do następnego razu...Dlaczego taki wesoły psiak nie ma domku to nie wiem:shake:..ale wiem,że mu go musimy znaleść:lol: i to jak najszybciej
  24. [quote name='Ghanima']Proszę bardzo - mam taką potrzebę żeby pomiziac Rusałeczkę - ktoś może w moim imieniu?[/QUOTE] Da się załatwić , wieczorkiem zadyndam do Pana Kazia i poproszę o spełnienie marzeń:)
  25. Ghanima :loveu:dziękujemy za wpłatę:)
×
×
  • Create New...