[quote name='olalolaa']ehh.. piszecie ze to nie fair w stosunku do Pani Joasi, zgadzam się z tym ze tak moze byc. Ale w takim razie po co do niej dzwoniłam? Zeby zapytać się jak bedzie lepiej, i sama P. Joasia powiedziła ze lepiej jak Olek przyjedzie juz wykastrowany.[/QUOTE]
To znaczy ,że masz uzgodnione przesunięcie terminu? jak tak to wszystko ok.:) poprostu boję się by miejsce nie przepadło