a na domowy są jakieś szanse w okolicy? nawet płatny to lepiej niż schron...kasę się zorganizuje jakoś..rozsyłamy chłopaka i szukamy,ok? Jak z kastracją?...Startujemy z nim bo to piękny psiak..Tobi? mnie sie podoba:)
Bartolini...czy masz jakieś bliższe informacje o psiaku? Poza tym hoteliki w okolicy...jest gdzieś szansa i po jakich kosztach? żal go w schronie trzymać:(
[quote name='bartolini'] Imię mordki zapisane w schronisku: Wład ;)
.....
..[/QUOTE]
Troszkę mało medialne to imię..może na potrzeby dogo je zmienimy? jakieś propozycje?