[quote name='Agmarek']....Najważniejsze teraz żeby Małgosi nie zostawić z tym wszystkim samej. Musimy ją (i Orphę oczywiście) wspierać. Dajmy im troszkę czasu, a jak już będzie wiadomo co i jak to zaczniemy szukać kasy. ....[/QUOTE]
Właśnie dlatego tu jesteśmy...