AlfaLS przecież moja deklaracja co do przejazdu była jasna:) jak będziemy mieć deklaracje i miejsce to w drogę:razz: a z tego co widzę:crazyeye: to brakuje nam coraz mniej:)
jestem...:) napiszcie do Skarbonki Kundelkowej z mojego banerka..coś tam znajdziemy niedużoale zawsze.....jejku to nasz wszystkich zaczyna przerastać,ale damy radę...
[quote name='yoko100']to ja zmontuje na jutro bazarek dla Burdyska chociaz troszke jakby sie uzbieralo fajnie by bylo, tylko jak go zrobie bede miala prosbe , zeby pomoc porozsylac[/QUOTE]
załatwione to rozsyłanie spoko:)
i nie musisz bo tak nie będzie...znajdziemy kasę na tą operację...pytanie...czy da się to może rozłożyć na raty?chociaż dwie to już byłoby ułatwienie dla nas...
Wujaszek tu cały czas jest:) i czuwa..wysłałem od razu sms-a do Magdy:)cieszymy sie jak dzieci...wreszcie uffffffff:)poza tym jest jeszcze wujaszek Ubocze cały czas na posterunku:)
:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi: no wreszcie:multi::multi::multi::multi::multi::multi: to jest wiadomość dnia:) zuziaM wujaszkowie też :mad:czekali:eviltong: