Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dziś przyszedł rachunek za pobyt na "urlopie" naszej Rusałki.Wygląda to tak : za hotelik od 20.01.2010 do 28.02.2010 - 39 dni* 12zł = 468 zł. wydatki u weta za odrobaczanie i odpchlenie oraz zakup obróżki to 40 zł. Razem 508 zł. Wpłaciłem zaliczkowo jak odwoziłem Rusałkę 200 zł więc dziś przelew poszedł na 308 zł. Rozliczenie konta Rusałki na pierwszej stronie wątku.Bardzo wszystkim dziękuję za wpłaty:)Dzięki nim Rusałka ma na pycholku uśmiech czekając na domek w komfortowych warunkach:)
  2. [quote name='Aga22266']Witajcie. Ja mogłabym zorganizować bazarek. Wyroby z masy solnej się liczą.? :) Myślę, że zebrałabym do pionu ludków z forum gryzoniowego, kilka osób ma na pewno jakiś ukryty talent ;) Tylko dajmy na to, że Klaudia zrobi coś z masy i wyśle to odbiorcy, a koszt wysyłki.? Będą pokryte.? W jaki sposób.? W tym wieku nie wszyscy posiadają konta bankowe...[/QUOTE] Liczy się każda forma pomocy.Koszty wysyłki z bazarku zazwyczaj ponosi kupujący,ale to kwestia do dogadania:)
  3. więc ciiiii i trzymamy :thumbs::thumbs:..ale naprawdę fajnie byłoby gdyby mógł tam już zostać:)
  4. no nieeee:multi:, super:multi: to przecież taki kochany przytulak:)
  5. dzięki Agaciaaa...:):):):)
  6. jestem...kwota faktycznie rzuca na kolana....kto umie cegiełkowe allegro? bo inaczej nie damy rady chyba...pomyslę...ktoś robił z moich znajomych kiedyś:)
  7. [quote name='AlfaLS']Nikus, Poker zaraz Wam podeślę, ja wczoraj dostałam PW z namiarami - mój bank też nie chciał bez nazwiska:diabloti:[/QUOTE] ok.dziękuję:)
  8. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kaa.....dzięki.....szok:)
  9. Nemko nam chyba roześle-też prosiłem o to:)
  10. [quote name='Nemko']Dziekuje Nikus, nawet jesli w przyszlym miesiacu bedzie slabiej, musimy dac sobie rade...:)[/QUOTE] I damy radę:) i kropka:)
  11. [quote name='AlfaLS']A ja jakoś czuję że dalsze miesiące to nie będą potrzebne:lol:. Psiak jest super, młody, garnie się do ludzi - mam nadzieję że w ciągu miesiąca znajdzie dom............;)[/QUOTE] Też tak mylę,ale jakby coś poszło nie tak jak chcemy to ja deklaruję pomoc na przyszłość:) Nemko nie zostaniesz sama:)
  12. No to ja powiem tak...strasznie już jestem "zatopiony" w deklaracjach i tak kombinuję...dołozę 10 zł jednorazowo w lutym...bo łącznie z jednorazowymi już by to pokryło 1 miesiąc DT,prawda? a w marcu pomyślę nad tym co dalej...ok?
  13. super te fotki:) dzięki [email][email protected][/email] lepsze niż walentynka....w sumie Ty nam dałaś:)
  14. No to czekamy...Jak Tobiś? wesolutki?
  15. A co u Ciebie Bari słychać? jak zdrówko i humorek?:)
  16. Dziękuję w imiemiu Rusałki za kolejne wpłaty: Maruda666:loveu:Natalijo:loveu:Kosu32:loveu:
  17. Cudny ten psiak:) szacun cioteczki za tą akcję:)....
  18. :loveu:dzięki za ogłoszenia:loveu: Rusałeczko gdzie ten domek? wypatrzy Cię już wkrótce:)
  19. suuuuuuper:) no to czekamy:)
  20. nie chce...ale musi!!! nas jest więcej niż przeciwności losu:) Dylanka jeszcze niedawno była psiakiem anonimowym ze schroniska.dziś ma już ...ekipę co zmieni jej los...i tego sie trzymajmy
  21. chyba jednak to nie tak uśmiechnie nam się psiak:)
  22. Ja też poproszę o konto dla Figuni
  23. ufff...:mad::mad::mad: to było na bankierów, nie na naszego kasiera:):loveu:
  24. No właśnie dlatego robię:crazyeye: bo wpłata powinna już być..:mad::mad::mad:.
×
×
  • Create New...