-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Nikus replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']tak, super! cioteczki bardzo Wam dziękuję w imieniu Chrupencji ;)[/QUOTE] a wujaszkowie?:mad::mad::mad: ciągle ta dyskryminacja na tym dogo:razz: -
Pilne!!!!!! Szczeniak porzucony na klatce. Ma dom
Nikus replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a pytałyście o transport tutaj? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179317-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-paliwa?p=14132974[/URL] z tego co wiem jest to osoba z Łodzi... -
Czy mam ochotę?:crazyeye: No pewnie,że jadę...problem tylko w tym ,że w tą sobotę pracuję więc jeżeli to możliwe ustawmy wszystko na za tydzień czyli 27.02..To niestety dość dłuuuga trasa ok 750 km więc nie da się tego zrobić popołudniu. Pisałem już o tym do wujka Ubocze,który ma fajnisty pomysł na zorganizowanie "środków" na dojazd. Kosztowo wygląda to tak: Jak nie będzie lodowiska na drodze to pojadę autem na gaz i całkowity koszt powinien zamknać się w 250 zł...ale Dylanka ma zniżkę jako nasz z Livką wkład i koszt dla niej wynosi 150 zł. Oczywiście nie od ręki tylko wtedy jak nazbieramy na wątku.Postaramy się jeszcze "zbić" te koszty-jak ustalimy na 100%,że jadę w sobotę 27 lutego to poszukamy kogoś kto może też potrzebuje transportu na tej trasie i się dołoży.:lol:
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ufff.dzień pełen wrażeń nie tylko dla niego....dobrze ,że wszystko jest na dobrej drodze...A wetkom powiedz,że i nam mało nie była potrzebna reanimacja -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Witam.Szukam zmotoryzowanej cioteczki z Gliwic do przewiezienia rzeczy do naszego schroniska.Zwrócę za benzynę.Proszę o PW, tam wyjaśnię o co chodzi.Schronisko mi nie oddzwoniło, jak tu nie wypali to wyrzucę na śmietnik, a szkoda by było.Pozdrawiam.[/QUOTE] a może być wujek? -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Nikus replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
hihi fajny ten Chrupcio:) -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Nikus replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ja też porozsyłam to allegro do znajomych z poza dogo:) -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Nikus replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Idusiek zobacz na stronę allegro:crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi::multi: damy radę kurcze jak się cieszę:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: to już teraz napiszę...pod koniec marca ta moja wpłata to będzie 50 zł....:) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Czekamy na pomyślne wieści...mimo wszystko:razz: Może nie umie wracać do poprzedniej strony?hihi -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
Nikus replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
niestety nie mogę się skontaktować z koleżanką w sprawie współpracy schronu z Rudy Śląskiej ze stowarzyszeniem z Niemiec. Z tego co pisze na stronie Schroniska wynika,,że to inne stowarzyszenie niż to cytowane tu na wątku [URL]http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s=nasi_darczyncy[/URL] -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
chyba go rozumiem tak trochę.....nie mówcie mu że tu byłem... -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Nikus replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyBell']jak tak obliczyłam wstępnie to jak na razie przez 2 dni zbierania zadeklarowana* jest kwota: min. 575 zł!! TO PONAD POŁOWA! DAMY RADĘ! Chrupeczku trzymaj się! *( cegiełki alegro, bazarek Idy, deklaracje dogomaniaków z pierwszego posta)[/QUOTE] też to podliczałem :) pewnie,że damy radę:) tym bardziej,że nie wszystkie(moja też:cool3:) deklaracje są podane w zł.:diabloti: Będzie dobrze:razz: -
[quote name='ULKA12']Pati to skoro twój wet zdecydował się zrobić tą operację to czy jest sens jechać z nim do Katowic i narażać się na dodatkowe koszty? Przecież zdjęcia rentgenowskie można zrobić na miejscu.[/QUOTE] Rozmawiałem z Pati rano na gg i myślę,że nie ma sensu robić tych przejazdów skoro można to zrobić na miejscu:)
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
Nikus replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Schronisko w Rudzie Śląskiej też współpracuje z tego co wiem z niemieckimi stowarzyszeniami...nie słyszałem o tym by mieli jakieś złe doświadczenia...zapytam koleżankę stamtąd co wie na ten temat..a to że warunki nieporównywalne to wiem na 100 % -
Aga:loveu: dzięki, wpłata na koncie Rusałki:lol: