Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='idusiek']tak, super! cioteczki bardzo Wam dziękuję w imieniu Chrupencji ;)[/QUOTE] a wujaszkowie?:mad::mad::mad: ciągle ta dyskryminacja na tym dogo:razz:
  2. a pytałyście o transport tutaj? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179317-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-paliwa?p=14132974[/URL] z tego co wiem jest to osoba z Łodzi...
  3. Czy mam ochotę?:crazyeye: No pewnie,że jadę...problem tylko w tym ,że w tą sobotę pracuję więc jeżeli to możliwe ustawmy wszystko na za tydzień czyli 27.02..To niestety dość dłuuuga trasa ok 750 km więc nie da się tego zrobić popołudniu. Pisałem już o tym do wujka Ubocze,który ma fajnisty pomysł na zorganizowanie "środków" na dojazd. Kosztowo wygląda to tak: Jak nie będzie lodowiska na drodze to pojadę autem na gaz i całkowity koszt powinien zamknać się w 250 zł...ale Dylanka ma zniżkę jako nasz z Livką wkład i koszt dla niej wynosi 150 zł. Oczywiście nie od ręki tylko wtedy jak nazbieramy na wątku.Postaramy się jeszcze "zbić" te koszty-jak ustalimy na 100%,że jadę w sobotę 27 lutego to poszukamy kogoś kto może też potrzebuje transportu na tej trasie i się dołoży.:lol:
  4. Alfa pisała parę stron wcześniej na czym to polega..sprawdźcie...
  5. chwilka....ale ja pisałem o Alfie jako księgowej wątku Dylanki. Bazarek to nie to samo....
  6. No jest księgowa AlfaLS:) już się zgodziła:)
  7. ufff.dzień pełen wrażeń nie tylko dla niego....dobrze ,że wszystko jest na dobrej drodze...A wetkom powiedz,że i nam mało nie była potrzebna reanimacja
  8. Bazarek z fantami Syli zaoferowała się zrobić Livka(czyli moja kochana żona lub TZ jak się to teraz mówi:razz:).Tak będzie szybko,prosto i tanio bo mieszkamy niedaleko Syli więc podjadę i wezmę te rzeczy na bazarek:) a kasę pozbieramy na nasze konto i wyślemy do AlfyLS..może być?
  9. Hejka :) Syla witamy:) jesteś jak błyskawica:)
  10. [quote name='Karinsien']Dziękuję. Już poszło ;-)[/QUOTE] To Budrysek dziękuje:)
  11. [quote name='Karinsien']Poproszę numer konta. Wpłacę parę groszy.[/QUOTE] już wysyłam na PW:)
  12. [quote name='Syla']Witam.Szukam zmotoryzowanej cioteczki z Gliwic do przewiezienia rzeczy do naszego schroniska.Zwrócę za benzynę.Proszę o PW, tam wyjaśnię o co chodzi.Schronisko mi nie oddzwoniło, jak tu nie wypali to wyrzucę na śmietnik, a szkoda by było.Pozdrawiam.[/QUOTE] a może być wujek?
  13. hihi fajny ten Chrupcio:)
  14. ja też porozsyłam to allegro do znajomych z poza dogo:)
  15. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Idusiek zobacz na stronę allegro:crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi::multi: damy radę kurcze jak się cieszę:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: to już teraz napiszę...pod koniec marca ta moja wpłata to będzie 50 zł....:)
  16. Czekamy na pomyślne wieści...mimo wszystko:razz: Może nie umie wracać do poprzedniej strony?hihi
  17. Cześć Budrysku....coraz bliżej celu:) a jeszcze mamy parę dni....Musi się udać:):):)
  18. wpłata od Natalijo też poszła prosto do Pati:)
  19. niestety nie mogę się skontaktować z koleżanką w sprawie współpracy schronu z Rudy Śląskiej ze stowarzyszeniem z Niemiec. Z tego co pisze na stronie Schroniska wynika,,że to inne stowarzyszenie niż to cytowane tu na wątku [URL]http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s=nasi_darczyncy[/URL]
  20. chyba go rozumiem tak trochę.....nie mówcie mu że tu byłem...
  21. [quote name='LadyBell']jak tak obliczyłam wstępnie to jak na razie przez 2 dni zbierania zadeklarowana* jest kwota: min. 575 zł!! TO PONAD POŁOWA! DAMY RADĘ! Chrupeczku trzymaj się! *( cegiełki alegro, bazarek Idy, deklaracje dogomaniaków z pierwszego posta)[/QUOTE] też to podliczałem :) pewnie,że damy radę:) tym bardziej,że nie wszystkie(moja też:cool3:) deklaracje są podane w zł.:diabloti: Będzie dobrze:razz:
  22. [quote name='ULKA12']Pati to skoro twój wet zdecydował się zrobić tą operację to czy jest sens jechać z nim do Katowic i narażać się na dodatkowe koszty? Przecież zdjęcia rentgenowskie można zrobić na miejscu.[/QUOTE] Rozmawiałem z Pati rano na gg i myślę,że nie ma sensu robić tych przejazdów skoro można to zrobić na miejscu:)
  23. Schronisko w Rudzie Śląskiej też współpracuje z tego co wiem z niemieckimi stowarzyszeniami...nie słyszałem o tym by mieli jakieś złe doświadczenia...zapytam koleżankę stamtąd co wie na ten temat..a to że warunki nieporównywalne to wiem na 100 %
  24. Aga:loveu: dzięki, wpłata na koncie Rusałki:lol:
×
×
  • Create New...